fbpx

Поведінка чоловіків у відносинах за знаком Зодіаку: з цим чоловіком жити весело і цікаво

Овен

З Овнами цікаво і ніколи не стане нудно. Будучи любителям яскравих фарб життя, романтики Овни без особливих зусиль зачаровують вподобану особу. Однак, вони, як правило, легковажні й непостійні. Тому розраховувати на довгостроковий союз з ними не варто. І хоча в шлюбі з представником такого знака зодіаку навряд чи можна розраховувати на безкінечну вірність і надійний тил, такий союз може наповнити сімейне життя яскравими, свіжими фарбами.

Телець

Тельці по натурі своїй швидко закохуються. Причому до кожного нового роману вони ставляться з усією серйозністю – ніби вперше. Саме тому нерідко вони одружуються кілька разів. Чоловіки-Тельці вміють і люблять красиво залицятися, дарувати квіти. У обраниці вони вибирають собі, як правило, тільки найкрасивіших, чарівних і дотепних жінок. У сімейному ж житті для Тельця важливий затишок, комфорт, а також усвідомлення того, що він в будинку – господар.

Близнюки

Цей чоловік буде досить довго вибирати собі кохану. Вступаючи у відносини, будьте готові до того, що Близнюк вже націлений на серйозні і тривалі стосунки. А вроджені завзятість, уміння красиво залицятися, романтичність, ніжність допоможуть йому здобути прихильність з боку обраниці своєї пристрасті. Втім, Близнюки цілком підходять для створення міцної сім’ї, так як представник цього знака зодіаку виявиться надійним тилом і відданим союзником для своїх близьких.

Рак

Рак – людина з гарячим серцем. Тому закохавшись, він буде діяти відкрито і наполегливо. При цьому він виявиться справжнім романтиком, буде проявляти неймовірну турботу і ніжність. При цьому Рак має важливу якість як вірність. Тому, зв’язавши себе шлюбними узами, він не стане дивитися по сторонах. Головне не гнобити його в сімейному житті.

Лев

Народжені під знаком Лева мають велику емоційність. Такі чоловіки завжди імпульсивні, ревниві, гарячі. До вибору супутниці ставляться з усією серйозністю і вимогливістю. Справа в тому, що чоловікові-Леву потрібна не просто жінка, а партнер, готовий пройти з ним через всі життєві рутини. До того ж його супутниця повинна володіти дотепністю, прекрасним почуттям гумору, мати чітку життєву позицію. Зустрівши «ту саму» Лев готовий перевернути гори, щоб домогтися свого. Причому його не лякають ні різниця у віці, ні соціальне або матеріальне становище.

Діва

Люди, народжені під знаком Діва, як правило, мають звичку пливти за течією. Таке ж ставлення у них і в любовній сфері. Тому навряд чи людина, народжена під знаком Діва, навіть будучи нескінченно закоханим, зробить перший крок. Якщо ваш вибір супутника життя упав на Діву, будьте готові до того, що всі організаційні і серйозні рішення доведеться вирішувати вам. У шлюбі Діви не прагнуть претендувати на роль глави сім’ї. Але зате вони прекрасні, турботливі батьки і люблячі, ніжні дружини.

Терези

Терези володіють рідкісним умінням гармонійно поєднувати прояв чуйності, ніжності з практичністю і розсудливістю. Будучи завзятим сім’янином, вже на початку відносин Терези націлені на будівництво спільного майбутнього, сім’ю і дітей. Крім того, Терези – люблячі і дбайливі батьки, що допомагає наповнити їх будинок комфортом і затишком, а з близькими побудувати відносини, що базуються на взаєморозумінні та повазі.

Скорпіон

Народжені під знаком Скорпіона відрізняються легковажністю натури. Закоханий чоловік-Скорпіон готовий буквально на руках носити об’єкт своєї пристрасті. При цьому він демонструє таку чарівність, що не закохатися в нього неможливо. Проте, не варто забувати, що на першому плані у Скорпіона зовсім не любов, а особиста свобода, на яку не варто зазіхати, навіть будучи з ним у шлюбі. Незалежність – головне для Скорпіона, і якщо не бажаєте його втратити, ні в якому разі не здумайте якимось чином зазіхати на неї.

Стрілець

Як правило, Стрільці ставляться до людей, які вперше вступають в шлюб вже в досить зрілому віці. Пояснюється це тим, що в своєму обранцеві вони шукають, в першу чергу, надійного друга, щоб разом йти по життю пліч-о-пліч. У відносинах представники цього знака зодіаку цінують взаєморозуміння і підтримку. До сімейного життя Стрільці підходять з усією серйозністю і відповідальністю. Заради добробуту і комфорту своїх близьких вони готові цілодобово працювати на кількох роботах. Будинок їх завжди – повна чаша, а діти ніколи не обділені батьківською любов’ю і турботою.

Козеріг

Козероги по природі своїй досить легко закохуються, але і досить мінливі в своїх почуттях. Так, в період закоханості така людина здатна продемонструвати своїй обраниці всю гаму своїх настроїв: починаючи від райдужно-позитивних і закінчуючи зовсім вже утопічним. Втім, мало хто може змагатися з закоханими Козерогом в їх чарівності і вмінні чарувати. Якщо ви вирішили вступити в стосунки з людиною, народженим під знаком Козерога, то врахуйте, що в цьому союзі вас чекає маса невизначеності і недомовленості.

Водолій

Водолій серйозно ставиться до вибору супутника життя. При цьому швидкоплинні зв’язку його мало цікавлять. Вдумливий і розважливий він буде довго зважувати всі «за» і «проти», перш ніж зробить перший крок. Знайшовши «ту єдину», Водолій буде довго і красиво доглядати, оточивши об’єкт свого обожнювання ніжністю і турботою. У родині Водолій цінує комфорт і затишок, і зробить все, щоб його будинок став повною чашею.

Риби

Риби є досить ексцентричними і оригінальними. Особливо тоді, коли хоче вразити вподобану особу. При цьому вони здатний на самі божевільні вчинки. Проте, пов’язувати себе сімейними узами не поспішає і в шлюб, як правило, вступає вже в зрілому віці. У відносинах він шукає, в першу чергу, надійність і взаєморозуміння. Такій людині важливо бути «на одній хвилі» з партнером, жити весело і цікаво.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page