Повернувся я раніше з відрядження. Вламуються в спальню, а там парочка любовним утіхам віддається на моєму ліжку. А знаєте в чому прикол? А в тому, що я навіть не одружений, а на ліжку лежала навіть не моя дівчина

Поїхав я у відрядження. Через 4 тижні мав повернутися тільки. День витратив на переліт, переїзд та заселення в дешевий готель типу хостелу. Приходжу в офіс і тут виявляється, що крім мене вислали ще двох техніків. Оце так поворот! А працювати я повинен був сам. Джерело

Працювали з максимальними перервами, перекурами і все одно впоралися за вісім днів. Якщо чесно, то мені подобається бути у відрядженнях, спілкуєшся з новими людьми, катаєшся по країні за рахунок фірми. А ще я беру з собою мою улюблену зеркалку. Цього разу навіть фотоапарат діставати не став. Сенс який?

Коротше, повертаюся я майже на три тижні раніше, ніж планував. Повернувся вже ввечері. Дивлюся, світло в спальні горить, а в інших кімнатах ні. Сказати, що я був здивований, так це нічого не сказати.

Відкриваю своїм ключем вхідні двері, а вони відкриті вже. Вламуються в спальню, а там парочка любовним утіхам віддається на моєму ліжку. А знаєте в чому прикол? А в тому, що я навіть не одружений, а на ліжку лежала навіть не моя дівчина. Якісь підлітки вломилися в будинок і облюбували спальню.

Читайте також: Дізналась я випадково про колишніх свого чоловіка. Не розумію, навіщо чоловік зробив пропозицію мені? Я і українською іноді з помилками пишу, не те що вони

Вони в сльози кинулися. Стали благати не викликати поліцію. Переконували, що нічого не вкрали і не зламали. Став перевіряти, і дійсно нічого не вкрали, навіть заначка в ящику була на місці. Техніка теж на місці.

Домовився з ними, що вони за собою підлогу помиють, так як натоптали знатно. Вони миттю вимили підлогу і зникли, немов їх і не було. Я в шoці. Пішов на кухню, а ці негідники, як виявилося банку варення, хлібці і масло з’їли.

Дивна парочка. Але про всяк випадок замки змінив.