fbpx

Повертався я з відрядження, дорогою підібрав гaрячу попутницю. Такого закінчення подорожі я і в найсміливіших планах не міг уявити

Повертався я з відрядження на машині. Км 200 до будинку залишалося, настрій відмінний, ще кілька годин, з хвостиком, і приїхав.

Бачу дівчина голосує на зупинці:

– Ви не в місто?

– Сідай, красуне.

Місто панянки для мене транзитне, висаджу де-небудь на кільцевій, там вже добереться.

Познайомилися по дорозі, вони відпочивали з друзями в селі, пересварилась там з усіма і вирішила поїхати, я теж кілька слів про себе. Зазвичай сам дам розважаю, а тут більше сміявся так на запитання відповідав. Вона мені все більше і більше подобалася, а коли ми зупинилися покурити і моя попутниця нагнулася за недопалком, недокинутим до смітника, я був пpигoлoмшений.

Слухай, я тут подумала, а ти крани вмієш лагодити?

-Ну дивлячись що там, думаю так.

– Може, подивишся? Тиждень уже на кухні підтікає.

Ю-юху-у-у! Є. Ну приїду трохи пізніше додому, тільки якщо у неї серйозно кран тече, можу і не полагодити, у мене по різному бувало)

Приїхали ми в місто, дівчина просить в магазин заїхати, гостей не чекала, тільки грошей немає. Ну добре, не проблема. Коли вона встала навпроти вітрини зі спupтним і запитала: “А ти взагалі поспішаєш?», Я зрозумів – з краном, швидше за все, все в порядку. Взяли кoньячку, цукерок, закусити там дрібниці різної і поїхали до неї.

– У нас в під’їзді бабки спритні, замучать потім, я піду вперед стіл накривати, приходь хвилин через 15. Другий під’їзд, енна квартира.

Я напружився, але виду не подав:

– Номер телефону скажи, раптом заблукаю!?

– Батарейка сіла, знайдеш.

Чмокнула в щічку, зникла в арці. Покурив, послухав «Європу» і пішов. Так, у другому під’їзді квартири N немає, вона в четвертому, варто дзвонити в домофон? Лoшaра! Я все-таки набрав, чоловічий голос запитав: «Хто?»

Сів в машину, запалив сигapету, відключив коменти внутрішнього голосу, але один він встиг запостити:

– Пoтrа////хаvся? Поїхали давай додому.

You cannot copy content of this page