fbpx

Повне місячне затемнення 16 травня: що воно принесе кожному зі знаків Зодіаку

Овен

Затемнення в 8 секторі гороскопу програється у сфері фінансів, коли Овнам доведеться переглянути свої доходи та витрати, зайнятися перефінансуванням або почати інвестувати для створення фінансової подушки. Повня впливатиме на завершення якоїсь ситуації, коли доведеться шукати нові джерела доходу, ставити крапку в одній справі. Ймовірно і отримання спадщини, і навіть отримання раніше позичених коштів після виграного судового засідання.

Телець

Місячне затемнення у 7 секторі гороскопу програється у сфері партнерства. Тельцям належить завершити контракти, а також поставити крапку у питаннях розлучення чи спільного проживання. Завершення може торкнутися поділу майна, коли обидва партнери завершать тривалий судовий позов. Не виключені й розставання із друзями, коли Тельці змінюватимуть соціальне коло.

Близнюки

Вплив місячного затемнення в 6 сектору гороскопу торкнеться щоденної рутини та режиму. Це означає, що відбудуться зміни у діловому середовищі, коли Близнюки зможуть перейти на іншу посаду або навпаки повернутися на старе місце роботи. Завершення може програтися закриттям офісу, коли Близнюки чекають на пошук нового місця роботи. Близнюки завдяки цьому затемненню зможуть позбавитися якихось турбот та зобов’язань, які були нав’язані з боку.

Рак

Затемнення в 5 секторі гороскопу відповідає за радість та задоволення, а також відповідає за дітей. Раки зможуть знайти щастя материнства та батьківства, прийняти у сім’ю нового члена, відкрити бізнес, пов’язаний із дітьми. Позитивні новини приходитимуть постійно, і Раки пишатимуться своїм становищем. У травні нові знайомства навряд чи стануть початком міцних стосунків через вплив ретроградного Меркурія, а після 3 червня самотні серця зможуть зустріти своє кохання.

Лев

Повне місячне затемнення пройде у 4 секторі гороскопу, який відповідає за нерухомість та місце проживання. Ця подія ідеальна для кульмінації: переїзду, продажу нерухомості, одруження. Затемнення може відкрити таємниці, пов’язані з батьками та родичами, і Леви переживатимуть сильні емоції. Може змінитися і склад сім’ї, коли підростаюче покоління захоче самостійності та переїзду на нове місце проживання.

Діва

Затемнення пройде в 3 секторі гороскопу, який символізує спілкування та комунікації. На дів чекають нові знайомства, зміна кола спілкування, неминуче розставання з людьми, які зіграли свої ролі в житті. На дів чекають несподівані новини, пов’язані з сім’єю та родичами, які можуть бути як позитивними, так і насторожуючими. Астролог зазначає, що сприятливим буде завершення навчання та отримання сертифікатів.

Терези

У Терезів затемнення буде у 2 секторі гороскопу, який відповідає за фінанси. Тема грошей буде головною, і тут важливо визначитися з цінностями, переглянути плани та знайти нові можливості . Терези зможуть підняти ціни на свої послуги, перейти на нову посаду, а також зайнятися пошуком нових джерел доходу. Фінансові питання належить вирішувати самостійно, а отже, треба бути уважними та обачними.

Скорпіон

Місячне затемнення в першому скторі гороскопа фокусує увагу Скорпіонів на собі. Скорпіони звертатимуть увагу на свою зовнішність, змінюватимуть імідж, а також стиль життя. З цього затемнення відбуваються трансформації, які допомагають краще пізнати себе, відмовитися від стосунків, що зжили, і повернути контроль над своїм життям. Вплив місячного затемнення висвітлює те, що настав час залишити в минулому, щоб привернути щастя і стати кращою версією себе.

Стрілець

Стрільців чекає затемнення в 12 секторі, який відповідає за порятунок від негативу та кармічних боргів. Астролог рекомендує зосередитися на питаннях, які тривали давно, і поставити в них крапку. Також 12 секторі гороскопу відповідає за далекі країни, коли Стрільці зможуть переїхати в іншу країну, розпочати навчання або заробляти онлайн в закордонній компанії.

Козеріг

Повне місячне затемнення в 11 будинку гороскопу фокусує увагу на друзях та спілкуванні. Козерогів чекають зміни, пов’язані зі зміною кола спілкування, а також відкриття таємниць, завдяки яким вдасться дізнатися всю правду про своє оточення. Затемнення програється і у сфері організації, коли Козероги вирішать вийти з однієї групи та увійти до іншого колективу, який допоможе розвиватися у потрібному напрямку.

Водолій

У Водоліїв затемнення програється в 10 секторі гороскопу, який відповідає за кар’єру та статус. Події розвиватимуться у діловому середовищі, коли буде можливість знайти нову роботу чи перейти на іншу посаду. Це затемнення – відмінний час для організації власної справи та нових досягнень. Водоліям астролог радить вийти з тіні конкурентів і проявити себе.

Риби

Місячне затемнення у 9 секторі гороскопу програється у сфері далеких земель. Риби зможуть розвивати бізнес за кордоном, познайомитися з новими людьми, а також завершити закордонне навчання та отримати довгоочікуваний диплом. Астролог рекомендує зосередитися на розвитку, щоб не прогаяти нових можливостей і вчасно завершити ті справи, які вже не принесуть доходу та користі.

You cannot copy content of this page