fbpx

Повня у липні: як золотий повний Місяць вплине на кожен зі знаків Зодіаку

Повний місяць – небезпечний день, але 24 липня на нас чекає подвійно небезпечний період. Цього дня Місяць опиниться в Знаку Водолія. Це буде далеко не найбільш вдале положення: багато хто з нас відчують приплив негативу і проблем. Цей день входить в число найнебезпечніших і непередбачуваних. Варто відзначити, що наслідки неправильно прийнятих рішень будуть тягнутися за нами неприємним шлейфом протягом декількох днів після повного Місяця.

Овен

Овнів в цей день Місяць зробить безрозсудними. Астрологи вважають, що ці люди частіше звичайного будуть робити необдумані вчинки, робити дурниці і створювати хаос навколо себе. Це буде небезпечний день для них самих і для оточуючих. 24 липня – субота, тому краще присвятити її відпочинку, і не братися за справи.

Телець

У Тельців 24 числа очікується поява фінансових проблем і хаосу. Ні в якому разі не можна робити дорогі покупки, влазити в борги, вирішувати чужі проблеми. Це день, коли потрібно повністю абстрагуватися від роботи, бізнесу і справ по дому. Краще просто як слід відпочити.

Близнюки

Близнюкам потрібно тримати себе в руках. В цей день в житті людей даного Знака може бути дуже багато сварок і негараздів. Сімейне щастя опиниться під загрозою, якщо давати хід емоціям. У цей день краще прагнути до пошуків компромісів. Уміння вирішувати проблеми мирно дасть Близнюкам величезну перевагу.

Рак

Це несприятливий день, але для Раків він виявиться практично нейтральним. Негативна енергія Місяця торкнеться їх найменше, але це не означає, що можна розслаблятися. У цей день варто бути чуйними і добрішими. Жінкам буде менше щастити в любові, а чоловікам варто проявити обережність у фінансовій сфері.

Лев

Якщо у Левів є зайві гроші, краще в цей повний Місяць заощадити свій час. Не потрібно скупитися на ті покупки, які значно спростять життя. Також астрологи рекомендують позбутися дріб’язковості. Варто давати чайові, дарувати близьким подарунки, оточувати їх увагою і турботою.

Діва

Дівам в цей день не потрібно перевтомлюватися, але обов’язково потрібно залишатися активними. Варто більше ходити, рухатися, робити щось по дому. Можна провести інформаційну чистку – видалити спам, непотрібні фото і контакти. Головне – не починати нічого складного і не робити те, що дратує.

Терези

Для Терезів цей повний місяць буде підступним і досить незвичайним. Все хороше на перший погляд здаватиметься поганим і навпаки. Тільки найбільш обережні і уважні Терези зможуть використовувати нові можливості та обійти стороною неприємності, уготовані Місяцем.

Скорпіон

Скорпіонам ні в якому разі не можна давати порожні обіцянки оточуючим. Це загрожує великими проблемами, причому не тільки 24 липня, але і в наступні кілька тижнів. Це ідеальний день для усамітнення і відпочинку. Не варто навантажувати себе справами по дому.

Стрілець

Стрільцям потрібно поставити на паузу будь-які ініціативи. Астрологи радять в цей повний Місяць займатися тільки тими справами, які неможливо відкласти. Це може бути робота, допомога близьким людям. Також не варто вирушати в далеку дорогу, порушувати правила дорожнього руху.

Козеріг

Козерогам варто навчитися приймати людей такими, якими вони є. У цей день не вийде виправити когось із близьких або другу половинку. Навіть легка критика може спровокувати великі сварки і скандали. Це означає, що краще тримати язик за зубами і вдавати, що все в повному порядку.

Водолій

Водоліям ні в якому разі не можна відключати свій раціоналізм. Це люди, які вміють діяти обережно, але ефективно. Їм потрібно зібратися, оскільки 24 липня буде вкрай небезпечним днем. Краще працювати повільніше, але без огріхів, ніж зробити все, але потім зрозуміти, що потрібно все переробляти.

Риби

Рибам ця небезпечна суботу принесе масу дрібних негараздів, з якими легко розібратися окремо, але біда не приходить одна. Багатьом представникам даного Знака доведеться перебувати в постійній напрузі через проблеми. Терпіння – ключ до успіху 24 числа.

You cannot copy content of this page