Повня у Терезах 16 квітня: три знаки Зодіаку, яким посміхнеться успіх

Рак

Ракам енергетично потужний, але стабільний Місяць подарує можливість суттєво досягти успіху в якійсь важливій для них справі. Це може бути робота, хобі, кохання – все, що завгодно. Астрологи радять Ракам бути максимально активними. Місяць підтримає їх, причому не просто дасть удачу, але вдихне у них сили, впевненість.

Вся справа в тому, що Місяць впливає на цих людей найсильніше. Це їхній головний покровитель поряд з Юпітером. Цього дня на них чекають осяяння, багато енергії, творчий зліт. Словом. Це той час, коли не можна сидіти на місці.

Діва

Діви — це люди, яким потрібний потужний, але творчий імпульс для того, щоб розпочати рух до якоїсь мети. Якщо люди цього Знаку мають якісь мрії або нереалізовані плани, то в суботу 16 квітня вони втіляться в життя. Це буде дуже сприятливий час для покупок, пошуку нової роботи, нових знайомств.

Найважливіше, що Діви перестануть сумніватися у тому, що роблять. Їхнє життя суттєво зміниться, причому в будь-яких напрямках. Вони самі вільні вибиратимуть свій шлях, і ніхто їм у цьому не зможе завадити.

Риби

Ще один улюбленець Місяця – Риби. Ці люди у суботу 16 квітня отримають найсильніший заряд енергії. Приємні життєві зміни завжди починаються з малого, тому не треба чекати, що з перших хвилин суботи на них обрушиться дощ із грошей та удачі. Це чудовий час для починань, для домашніх справ.

Також злі заздрісники, недоброзичливці, пліткарі та вороги отримають по заслугах. Астрологи не радять Рибам зловтішатися. Потрібно закопати сокиру війни, а не розпалити новий скандал та спровокувати війну. Енергетика дня погано підходить для суперечок, зате ідеально підходить для добрих справ та турботи про близьких.