Повний міх неприємностей. Важко пережити лютий буде 5 знакам зодіаку

Астрологи зробили прогноз на лютий і виділили 5 знаків зодіаку, яким доведеться туго в останній місяць зими. Їм ретроградний Сатурн сплутає усі карти.

Знаку зодіаку Овен неприємності принесе колега чи партнер. Придивіться до колективу, де працюєте. Також із колії вибиватимуть і сімейні турботи. Неприємності здебільшого розпочнуться з 21 лютого. У цей період місяця уважно обмірковуйте кожне ухвалене рішення. Необдумані вчинки призведуть до неприємностей.

Тельці доведеться адаптуватися до нової ситуації. І цих непередбачуваних неприємностей буде у лютому достатньо. Причому негативні зміни очікують на роботі: звільнення чи переведення на низькооплачувану посаду. Це виб’є вас із рівноваги. Астролог радить більше часу приділити своїй сім’ї.

На Діву також чекають «підводні камені» на роботі. Заздрісники роздмухують ваш дрібний прорахунок до небезпечних розмірів і зіпсують вам репутацію. Не виключено проблем і в особистому житті. Не рубайте дров із жару. Виявіть гнучкість у відносинах з оточуючими.

У Терезів головною проблемою у лютому стануть гроші. А бажання заробити якнайбільше призведе до перевтоми. Крім того, в середині місяця ви взагалі можете втратити велику суму грошей. Астролог радить не ризикувати та не вплутуватися в сумнівні проекти, які вимагають від вас фінансових вкладень.

Леву в лютому астролог радить постійно рахувати гроші та розраховувати кожну покупку, перевіряти кожен підписаний документ. Не починайте нових справ у лютому та не підписуйте жодних договорів та контрактів до 20 числа місяця.