Повний Місяць 12 грудня: що можна і що не можна робити в цей день

У році, що минає повний Місяць пройде в Знаку Близнюків, що вносить нотку хаосу через мінливу енергетику сузір’я. Незважаючи на розпал робочого тижня, у четвер, 12 грудня події можуть розвиватися не так, як було заплановано. У зв’язку з цим експерти рекомендують тримати в голові запасний план і тренувати витримку, щоб виключити неприємності і потурання миттєвим примхам.

Що не можна робити в грудний повний Місяць

Ігнорувати стpахи. У день повного Місяця загострюється інтуїція, яку не можна засовувати на другий план. Ірраціональні стpахи зможуть заволодіти розумом, що дозволяє розібратися в собі і нарешті знайти причину, яка заважає вдихати на повні гpyди і насолоджуватися кожними прожитим днем.

Потурати шкідливим звичкам. Мінлива енергетика Близнюків може підштовхнути до миттєвих поривів, які навряд чи позитивно вплинуть на майбутнє. У зв’язку з цим експерти радять відмовитися не тільки від вживання aлкoголю, але і від рyйнівних емоцій. Яскраві почуття можуть стати причиною перевищення швидкості, що може закінчитися неприємностями як з законом, так і зі здоpов’ям.

Сваритися. Конфлікти в дні повного Місяця можуть обернутися серйозними наслідками, а в четвер, коли повний Місяць знаходиться в Близнюках, емоції можуть спровокувати сильні сварки як в діловому середовищі, так і з близькими.

Ризикувати. Ризик не завжди буде шляхетним, а в серп така поведінка може стати початком безлічі проблем. Спонтанні рішення здатні віддалити від мети і спровокувати відтік коштів.

Переоцінювати свої можливості. Прилив сил в грудневий повний Місяць призведе до успіху, однак лише в тому випадку, якщо людиною буде рухати розважливість. В іншому випадку, якщо переоцінити себе, ми підвищуємо ризик втратити напрацьоване, а разом з ним і авторитет.

Що можна робити в серп 12 грудня

Прагнути вперед. У день повного Місяця цілі досягаються значно швидше, якщо керуватися голосом розуму, слідувати розробленим планам і звіряти дії з інтуїцією. Такий тандем допоможе обійти пастки долі і значно просунуться вперед. Однак астрологи рекомендують аналізувати кожен крок, щоб не помилитися і не переплутати голос інтуїції з емоційним сплеском.

Розвивати таланти. Грудневий повний Місяць посилює природні якості, а значить, в четвер можна досягти успіху на улюбленій стезі. Творчі пориви не варто обмежувати, адже вони можуть стати початком захоплюючої подорожі по таємним куточках душі, а також цілком можуть привести до того, що хобі стане додатковим джерелом заробітку.

Налагоджувати відносини. Незважаючи на те що грудневий повний Місяць пройде в хаотичному режимі, в четвер під егідою Юпітера вдалим буде налагодження відносин. У такий період важливо сміливо йти вперед, якщо є впевненість в тому, що все йде своєю чергою.

Примирення з другою половинкою не варто відкладати, зариваючись в справи або прикриваючись терміновими зустрічами. Тим, хто перебуває в пошуку пари, варто заручитися підтримкою талісманів, а також не ігнорувати медитації, що дозволяють зняти стрес і перепади настрою.

Читайте також: Повний Місяць у грудні співпаде з дзеркальною датою – це час особливої сили та енергії, коли потрібно бути особливо обережними

Звільнятися від минулого. Рік, що минає – відмінний час для того, щоб розмежувати сьогодення і минуле. У день повного Місяця вийде залишити в минулому все, що боліло або заважало рухатися вперед. Особливо це стосується токсичних відносин і невпевненості в собі. Чітка візуалізація майбутнього допоможе знайти сили для того, щоб закрити двері і залишити за спиною все, що боліло.

Займатися кар’єрою. Кар’єрне зростання під впливом повного місяця в Близнюках – не найпростіше завдання, проте з підтримкою Юпітера вийде зробити крок вперед. Тим, хто мріє про нову посаду, астрологи також не рекомендують сидіти на місці і чекати дива. Активність і впевненість в своїх діях обов’язково принесе свої плоди.