Повний Місяць 14 вересня – важливий день, який може принести щастя, а може вичaвити з вас всі сили: як уникнути проблем і чого не можна робити в цей день

У першому місяці осені повний Місяць настане 14 числа – в суботу. І за всіма прогнозами день буде непростим: Місяць на піку енергетики і в складному аспекті із Сонцем, знак Зодіаку Риби не врівноважить ці обставини, а лише додасть невизначеності, та й інші небесні тіла поєднуються між собою вельми напружено.

Але засмучуватися з самого ранку не варто: можна врахувати застереження, нейтралізувавши можливі неприємності. Джерело

Що можна робити на Повний Місяць у вересні

Експерти пропонують почати з приємного: хоча повний Місяць 14 вересня пройде не без ризиків, сумувати або опускати руки не можна. Інакше ми самі перекриваємо собі енергетичні канали, втрачаючи шанс на успіх. Не буває повністю невдалих днів – бувають складні, а значить, потрібно врахувати обстановку, що склалася. Чим же зайнятися?

Відпочивати і піклуватися про себе. День для таких планів дуже підходящий – в суботу багатьом людям простіше приділити час здоров’ю і самопочуттю. Можна зайнятися хобі, зустрітися з приємними людьми, влаштувати собі день релаксу або записатися, нарешті, до потрібного лiкapя, не пошкодувавши часу, – орієнтуватися потрібно на свої переваги.

Присвятити час творчості і прекрасного. Якщо не хочеться весь день шукати собі дозвілля, можна помедитувати, зайнятися саморозвитком, розширити свої горизонти і пізнання в якійсь несподіваній області.

Заготовлювати цілющі рослини. Наприклад, горобину. А з зібраних влітку трав самий час заварювати чай і відвари. Можна придбати готові збори і влаштувати чаювання для всієї родини.

Займатися звичними побутовими питаннями. Це рядові покупки, рутинні обов’язки на роботі чи вдома, маленькі приємні дрібниці, справи вихідного дня на кшталт прання або прибирання. Такі дії допоможуть не накопичити завдань на величезний список, навпаки, скоротили його на кілька пунктів.

Як уникнути проблем 14 вересня: поради астрологів

Вирішивши відпочивати весь день, не можна впадати в крайності. Бездіяльність, нескінченне перегортання новинних стрічок або сторінок в соціальних мережах, перемикання каналів – все це навряд чи можна вважати повноцінним відпочинком.

Краще вже виспатися, якщо сили правда бракує. Дозвілля потрібно зробити наповненим: якщо хочеться полежати і подивитися телевізор, нехай це буде хороший фільм, а не рекламні ролики.

Не рекомендується ускладнювати відносини з близькими. Не варто влаштовувати сцени ревнощів, міркувати над тим, чи не був шлюб помилкою, кого з двох кандидатів в хлопці кликати на побачення, хто мав рацію в недавній сварці, і так далі. Докопатися до істини не вийде, а от зіпсувати відносини на рівному місці – дуже навіть запросто.

Читайте також: Повний Місяць у вересні – ваш шанс змінити життя і здійснити найзаповітніше бажання

Плекати шкідливі звички. В такий день все негативне отримає потужний закріплює імпульс. Тому не варто трохи що тягнутися за цигapками, зайвою булочкою або ігровою приставкою: все добре в міру, без звикання і залежності.

Давати обіцянки. Цього астрологи теж радять 14 вересня не робити. У цей день Риби візьмуть верх над енергетичним піком Місяця, стане занадто важко оцінити власні сили і можливості, але легко зробити помилку. Заздалегідь дані зобов’язання будуть сковувати вас в подальшому, не залишать простору для маневру, а можуть навіть стати причиною конфлікту, зірваних термінів або інших неприємностей.