Повний Місяць у вересні – ваш шанс змінити життя і здійснити найзаповітніше бажання

Зовсім скоро настане повний Місяць – відмінний час для реалізації ідей і планів. Якщо ви давно не могли щось почати, то у вересні Всесвіт дасть важелі, щоб перевернути світ. Хоча б свій. В середині місяця – в суботу – трапиться повний Місяць. Він сильно вплине на емоційний фон, тому стежте за настроєм і своєчасно підвищуйте його. З настанням повного місяця прийде і нове життя, тому варто заздалегідь приготуватися до таких метаморфоз. Джерело

Особливості повного місяця у вересні

За прогнозами астрологів, Місяць досягне фази повного 14 вересня о 07:35. Пройде ця повня під егідою стихії Води, представленої сузір’ям Риб. Риби – негативний мінливий знак і вищий прояв намірів Юпітера.

Фахівці відзначають, що серп в Рибах керує царством снів, ілюзій, підсвідомим розумом, інтуїцією і переходом від старого до нового. Новий Місяць в цьому тонкому і знаку освячує глибокі почуття, які ми ховаємо всередині себе, такі як смуток, біль, втрати, печалі і розбитість серця.

Ці почуття, які в звичайний час ми хочемо заштовхати подалі, зараз буде простіше пережити і відпустити. Тому це повний Місяць нагадує нам, що чим швидше ми розберемося в почуттях, тим швидше зцілимося.

Астрологічні рекомендації на 14 вересня 2019 року

Астрологи застерігають: те, що буде відбуватися в цей день на світовій арені, в стосунках, в особистому житті, в фінансових справах, має довгограючі наслідки. В повний Місяць будуть закладені програми життя, і всім нам варто серйозніше поставитися до своїх планів та мрій, щоб закласти основи того, що ми хотіли б досягти в найближчому майбутньому.

Енергія води допоможе вирішити творчі, душевні і любовні питання. Особливо вдалою буде перша половина доби, бо повний Місяць відбудеться вранці і відчинить двері в новий стан. Саме зранку потрібно зробити якісь кроки: вони дадуть імпульс і поштовх майбутніх змін. Метаморфози торкнуться всіх представників зодіаку, однак Скорпіонам, Козерогам, Дівам, Ракам, Рибам і Овнам доля приготувала особливі сюрпризи.

Окремо зазначимо прогноз для Козерогів, Риб, Раків і Дів: Місяць обіцяє їм щасливі можливості, хоча вони можуть спокуситися на швидкий результат і втратити зв’язок з реальністю. Скорпіонам і Овнам варто пам’ятати, що для них починається час внутрішнього перетворення, змін всередині і зовні. Астрологи радять представникам цих Знаків змінити пасивний стан на більш творчий, навіть революційний.

Повний Місяць змінить зоряну погоду: подує вітер змін, який принесе серйозні зміни в економіці. Весь світ буде трохи штормити, чому прийдуть напруги і тривожні сигнали. В цей час розвіються ілюзії, ми почнемо мислити більш тверезо і свіжо.

Читайте також: Ці знаки Зодіаку найбільше люблять попліткувати, ніколи не довіряйте їм свої таємниці

Якщо ви помітите, що ваші очікування не дають повної віддачі, отже, потрібно змінювати курс. Людям при владі і бізнесу доведеться триматися міцніше всіх. Якщо людина не зможе довести свою спроможність на місці, її просто віднесе течією. Під вплив повного Місяця шторм потрапить і грошова сфера.

У зв’язку з цим рекомендується ретельно продумувати кроки аж до кінця вересня. Потрібно бути у всеозброєнні, не ризикувати даремно, не тримати гроші, а вкласти їх в щось незгораюче – коштовності, золото, землю, майно.