fbpx

Повний Місяць 26 травня: чим він небезпечний та як вплине на кожен зі знаків Зодіаку

26 травня, настане остання повня цієї весни. Проходитиме вона під покровительством знаку Зодіаку Стрілець.

Період повні є піком зростання Місяця, тому його вплив на всі живі організми, зокрема й на людей, досягає максимального рівня.

Повний Місяць настане 26.05.2021 о 14:14. Це 15-й місячний день у місячному календарі. Місяць перебуватиме у знаку Зодіаку Стрілець. Відсоток освітленості Місяця становитиме 100%. Схід Місяця о 21:09, а захід о 04:52.

26 травня астрологи вважають кульмінаційним моментом усього місячного циклу. Річ у тім, що повня цього дня співпаде з іншими астрономічними подіями – Суперповнею та місячним затемненням.

Цього дня Місяць максимально наблизиться до Землі. Це положення й називається Суперповнею. Це значно посилить вплив нічного світила на все живе. Варто зазначити, що Суперповня відбудеться вже другий місяць поспіль, після чого наступного разу її можна буде нескоро спостерігати.

Повне ж місячне затемнення 26 травня візуально буде помітно завдяки червонуватому або помаранчевому забарвленню Місяця.

Ці три астрономічні події посилять вплив місячної енергії й можуть призвести до негативних наслідків. Тому астрологи закликають бути максимально обережними.

Що можна робити у повню 26 травня

Повня у Стрільці – сприятливий час для вирішення юридичних проблем, початку судового розгляду, подачі рапортів, заяв, а також початку співпраці із закордонними фірмами. Легко вирішуватимуться і будь-які бюрократичні питання.

Матимуть успіх і пройдуть без особливих негативних пригод різні подорожі і відрядження. Однак варто остерігатися операцій, пов’язаних із землею або будівництвом.

Добре робити конкретні, але невеликі вкладення сил і засобів на підтримку будинку, робочого місця чи свого внутрішнього світу. День вимагає конкретизації зусиль і цілеспрямованого витрачання сил та засобів.

Що не можна робити у повню 26 травня

Астрологи рекомендують уникати авантюрних ситуацій і контролювати свій психічний стан. Місяць цього дня може викликати негативні емоції, тривогу та страх. У такому стані люди ризикують допустити помилки, про які згодом дуже шкодуватимуть.

Цього дня зростає ризик зрад і обману. Головну небезпеку становлять люди, тому астрологи радять нікому не розповідати про плани й відкласти нові справи. Навіть найменший ризик може завдати шкоди всім вашим планам.

Важливо бути уважним до себе, обережним у всьому і зберігати спокій. Слід не піддаватися на провокації, контролювати себе та не поступатися спокусам. Добре буде побути в тиші на самоті, уникати будь-яких надмірностей.

Повня у травні: що чекає на знаки Зодіаку 26 травня

Овен

Висока ймовірність негараздів або непорозумінь у спілкуванні з людьми. Будьте рішучі й дійте неординарно. Довіряйте своїй інтуїції навіть, якщо ваші дії не отримують схвалення у оточення.

Телець

Хороший день для планування, спілкування та нових знайомств. Вони згодом можуть стати фундаментом для просування по службі або фінансових надходжень. Вдалий час для відряджень і подорожей.

Близнюки

Це – день росту духовних, творчих, а також особистих можливостей. У вас з’являється чудова можливість переосмислити накопичений досвід і намітити плани на майбутнє.

Рак

Якщо намічається відрядження або подорож, то можете сміливо вирушати – все виявиться дуже вдалим. Далеко від дому вам відкриються нові перспективи.

Лев

Можливі непорозуміння в сфері професійної діяльності, а також погіршення фінансового становища. Будь-яка справа вимагатиме набагато більше зусиль і часу, ніж ви припускали, та й результати не надто втішать.

Діва

Зірки закликають бути рішучими цього дня. Є висока ймовірність сварок і непорозумінь у другій половині дня. Будьте терплячими та люблячими зі своїми рідними.

Терези

Хороший день для ділових контактів і зустрічей, оформлення документів і великого вкладення капіталу, що може поліпшити фінансове становище. Можливі непорозуміння у сім’ї.

Скорпіон

Висока ймовірність обману, наклепу і недоброзичливості. Остерігайтеся ненадійних людей. Уважно поставтеся до свого здоров’я, корисні водні процедури, ранкові та вечірні прогулянки.

Стрілець

Хороший день для планування та соціальних контактів. Ймовірно, для досягнення мети доведеться проявити всю ваше чарівність, однак згодом це принесе свої плоди.

Козоріг

Не бійтеся зіткнень або проблем, які можуть виникнути через непорядність партнера. Ви зумієте досить ясно та чітко розібратися в ситуації і знайти правильне рішення.

Водолій

Складний день в емоційному плані. Не виключена безпричинна туга. Остерігайтеся бути втягнутими у непотрібні суперечки. Не виключені сварки, скандали або травми.

Риби

Постарайтеся завершити до цього дня всі справи, щоб уникнути несподіваних проблем. У багатьох Риб вірогідні фінансові втрати та клопоти, пов’язані із сім’єю.

You cannot copy content of this page