fbpx

Повний Місяць 28 березня: чого чекати кожному зі знаків Зодіаку і чого потрібно остерігатися

Овен

Будьте уважні, адже підступи недоброзичливців або невдалий збіг обставин можуть зруйнувати намічені плани або знецінити результати тривалих зусиль. До того ж можливі фінансові втрати або невдалі покупки.

Телець

Вам треба уважніше поставитися до свого здоров’я, особливо до якості харчування. Чоловікам-Тельцям слід утриматися від прийняття кардинальних рішень. Жінкам-Тельцям варто поберегти нерви.

Близнюки

Необережні висловлювання або зайва категоричність цього дня можуть стати на заваді досягненню задуманої мети. Зірки рекомендують звернути увагу на своє здоров’я. З харчів краще віддати перевагу молоку та сиру.

Рак

Усі рішення і справи варто відкласти на деякий час. Можливо наростання внутрішньої напруги, невдоволення собою, оточуючими або роботою. Дуже ймовірні травми, виникнення або загострення захворювань.

Лев

На шляху до досягнення наміченої мети не слід використовувати заборонені прийоми – це призведе до конфліктів з оточуючими людьми. Вірогідні фінансові втрати або невдалі покупки чи якась неприємна новина.

Діва

Це дуже несприятливий день. Є велика ймовірність фінансових втрат, нападок з боку певних людей та емоційних зривів. Обман або наклеп таємних недоброзичливців ускладнить рух до намічених цілей.

Терези

Не найкращий день. У жінок-Терезів можливі наростання внутрішньої напруги або розбіжності з партнерами. У чоловіків-Терезів – ймовірність травм. Їм доведеться приймати кардинальні рішення в особистому житті.

Скорпіон

Зірки цього недільного дня прихильні до представників знаку Зодіаку Скорпіон: будь-які справи будуть вдаватися їм з першого разу. Емоційне життя поступово буде приходити в норму.

Стрілець

Будьте обережні з висловлюваннями, адже вони можуть стати на заваді досягненню задуманої мети. Зірки рекомендують уважніше поставитися до свого здоров’я, особливо це стосується якості харчування.

Козоріг

День обіцяє бути важким. Цієї неділі удача може відвернутися від вас у будь-який момент. Намагайтеся бути обережними й уникати конфліктів з кимось із близьких. У цей день не плануйте зустрічей із друзями.

Водолій

Зірки застерігають від будь-яких експериментів, дійте перевіреними способами. Братися варто лише за ті справи, в яких ви є фахівцем. Є ризик потрапити в незручне становище або стати причиною чергового конфлікту.

Риби

Зміни настрою можуть стати причиною того, що ви не зможете контактувати з людьми, від яких залежите. Краще не робити незворотних вчинків та не приймати остаточних рішень. Вечір неділі проведіть на самоті.

You cannot copy content of this page