Повний Місяць 28 січня: чим особливий цей день і що він принесе кожному зі знаків Зодіаку

28 січня над Землею зійде повний Місяць. Це буде перша повня 2021 року й проходитиме вона під покровительством знаку Зодіаку Лев.

Повня, або повний Місяць – фаза Місяця, коли Земля розташовується між Сонцем та Місяцем, тому з неї видно лише освітлений бік природного супутника. Нічне світило у цей час, зокрема, має вигляд правильного яскравого диска.

У момент повні Місяць досягає піку свого зростання, при цьому його вплив на все живе посилюється й досягає максимального рівня. В цей час рослини ростуть особливо швидко, посилюються всі відновлювальні процеси, активізується обмін речовин. А на людину повний Місяць впливає ще сильніше.

Повний Місяць, як відомо, безпосередньо впливає на людей і на всі живі організми в цілому. Люди стають надмірно метушливими і вкрай збудливими. У суспільстві зростає непорозуміння, значно частішають конфлікти та сварки.

Перебування Місяця в знаку Лев сприятливе для реалізації честолюбних задумів, але водночас створює хибне враження, що ваших сил вистачить на все. У цей період люди стають нестійкими до лестощів і неуважними, зокрема, під час підписання документів.

Це час любові себе й оточуючих, час позитивної творчої енергії.

Що можна робити у повню в січні

Період цієї повні чудовий час для активних дій та перемог. Удача й успіх будуть супроводжувати в особистому, громадському, творчому та діловому житті. Тому варто рухатися, подорожувати, спілкуватися, вкладати гроші та зміцнювати своє здоров’я.

У період повні потрібно налаштуватися на позитивні емоції. За умови перебування у стані гармонії і рівноваги, навіть якщо вас хтось образив або скривдив, день мине доволі добре.

Цього дня варто дослухатися до того, що говорять інші, й використовувати ці знання конструктивно.

Що не можна робити у повню в січні

У повний Місяць важливо не порушувати гармонію внутрішнього стану та, щоб не сталося, намагатися не проявляти невдоволення.

Місяць у Леві посилює схильність до авантюр і підвищує необдуману ризикованість. Тому варто відкласти всі серйозні фінансові справи, пов’язані з великими коштами. Щоб уникнути втрат, не бажано оформляти угоди з нерухомістю, акціями та підписувати серйозні договори.

Овен

Цього дня варто уникати колективної роботи, в жодному разі не приймати ніяких важливих рішень, адже ваше фінансове становище нині перебуває у доволі нестійкому стані.

Телець

Зірки передбачають успіх у професійній діяльності за умови, що у вашій родині панує атмосфера тепла й затишку. Можливі деякі непорозуміння на службі, тому варто бути пильними і не приймати ніяких необдуманих рішень. Астрологи радять відмовитися від ділових пропозицій.

Близнюки

Напружений день у любовному плані. Можливий великий скандал або навіть розрив стосунків. Зірки застерігають чоловіків-Близнюків від тривалих прогулянок і усамітнення. Не виключені проблеми зі здоровям. А жінкам-Близнюкам не варто починати ніяких грандіозних проектів.

Рак

День досить пасивний. Можна подумати про початок якогось грандіозного проекту, однак поки не починати його. Небажано приймати поспішні рішення, краще трохи перечекати. Спілкування з протилежною статтю позбавить вас від психологічного напруження.

Лев

Ймовірний спад у сфері професійної діяльності. День несприятливий для укладення різного роду угод, переговорів або шлюбу. Зірки радять уникати колективної роботи, адже вірогідні неприємності через плітки таємних недоброзичливців.

Діва

Активність помітно знизиться. Ймовірна велика сварка або розрив стосунків. До вечора стосунки з оточуючими будуть приходити в норму. Не будьте педантичними і дріб’язковими – це може добряче роздратувати.

Терези

Успіх цього дня буде залежати від вашої гнучкості і вміння пристосовуватися до нових умов. У другій половині дня можливі несподівані перешкоди й перепони, які будуть сприяти невдалому результату розпочатої справи. Можливий сумбур у почуттях і бажання позбутися відповідальності.

Скорпіон

Непростий день. Розчарування може призвести до того, що ви поступово втратите почуття впевненості у собі. Не рекомендується займатися самоїдством і звинувачувати себе у всьому. Вам треба відпочити.

Стрілець

Можливі непорозуміння і розбіжності з оточуючими людьми. Ваше прагнення до змін і негативне ставлення до будь-яких форм примусу можуть створити проблеми у взаєминах з керівництвом. Завдяки розуму і винахідливості ви зможете знайти вихід із будь-якої критичної ситуації.

Козоріг

Сварки і взаємні образи можуть розвести вас із партнером по різні боки барикади. До вечора стосунки з оточуючими почнуть покращуватися. Тому, хто поруч з вами, так не вистачає відкритого прояву вашої турботи й ніжності.

Водолій

Вам слід бути обачнішими у професійній сфері діяльності. Займайтеся старими справами, не намагайтеся будувати нових планів. Вірогідні помилки і прорахунки через підступи недоброзичливців або неправильно витлумаченої інформації.

Риби

Непростий день – з можливими обманами, ілюзіями, спокусами. Будьте пильні, остерігайтеся пліток і наклепів. Зірки закликають не приймати важливих рішень, не брати участі в суперечках. Якщо вже так сталося, що вас втягнули у з’ясування стосунків, не принижуйтеся до крику.