Повний Місяць 31 жовтня називають часом Блакитним, і в цей день енергетика нічного світила буде особливо сильною. Які небезпеки можуть чекати в останній день жовтня кожного зі знаків Зодіаку

Повний місяць називають Блакитним не через те, що Місяць змінює колір. Вся справа в тому, що зазвичай повний Місяць з’являється один раз на календарний місяць, однак високосний 2020 рік продовжує дивувати, і в жовтні ми зможемо спостерігати другу повню.

Вона пройде в Знаку Тельця. Цей повний Місяць називають одним з найпотужніших і небезпечних.

Овен

Овнам астрологи рекомендують проявити стриманість, щоб уникнути конфліктів з близькими людьми. Особисте життя в цей день може зазнавати зміни, і для того, щоб вони не були в гіршу сторону, важливо зберігати внутрішню рівновагу і не піддаватися на провокації.

Телець

Тельцям в останній день місяця важливо бути гранично уважними, щоб не стати жертвами власної неуважності. У цей день можуть зриватися угоди і домовленості, що загрожує фінансовими проблемами. Астрологи рекомендують бути напоготові, щоб впоратися з труднощами.

Близнюки

Сприятливий день, коли будь-які складні завдання можна буде вирішити без усиль. Астрологи рекомендують Близнюкам зайнятися плануванням і не затівати нових проектів. У цей день закладається фундамент, і від того, наскільки він буде міцним, залежать подальші успіхи.

Рак

Раки 31 жовтня матимуть змогу спрямувати сили на завершення роботи. У цю добу життєвий тонус йде на спад, тому краще займатися чимось знайомим, що не зажадає великих витрат енергії. Не виключено, що в повний Місяць доведеться поміняти погляди на деякі речі і поборотися за своє благополуччя.

Лев

Леви в день повного Місяця повинні бути готові до змін. 31 жовтня варто переглянути свої плани, щоб не втрачати час на роботу, яка вже втратила актуальність, а також поквапитися з рішеннями, особливо якщо вони стосуються особистого життя.

Діва

Конфліктні ситуації доставлять Дівам в цей день одні неприємності, тому астрологи рекомендують працювати на самоті і як можна менше часу проводити поруч з токсичними людьми.

Терези

Терезам астрологи рекомендують не поспішати з висновками і остаточними рішеннями. У день повного Місяця ілюзії можуть здаватися реальністю, а значить, буде нескладно зайти в глухий кут. Перед прийняттям серйозного рішення варто прислухатися до інтуїції.

Скорпіон

Скорпіонам цей день може принести славу і шану, якщо вони зосередяться на виконанні необхідних справ. В повний Місяць не можна відкладати вирішення важливих питань, щоб потім не картати себе за втрачені перспективні можливості.

Стрілець

Стрільці відчують натхнення, і якщо вони направлять енергію в мирне русло, то зможуть вирішити безліч важливих питань. Небезпека підстерігає тих, хто недбало ставиться до своїх обов’язків і нехтує безпекою.

Козеріг

Козерогів в день повного Місяця очікують неприємності через неуважність і неможливості зосередитися на роботі. Астрологи рекомендують по можливості переключитися на більш легкі справи, щоб потім не працювати над помилками, втрачаючи дорогоцінний час.

Водолій

Водоліям в день повного Місяця астрологи рекомендують побути наодинці з собою, щоб не провокувати конфлікти. Усамітнившись, можна буде поміркувати про подальше, а також відновити енергію для активної роботи.

Риби

Рибам астрологи рекомендують остерігатися необдуманих рішень, які можуть змінити життя в гіршу сторону. В останній день жовтня важливі деталі, які допоможуть без зусиль обійти стороною неприємності.