Повний Місяць і Венера в поєднанні з Марсом: чого очікувати кожному зі знаків Зодіаку 16 лютого

16 лютого на нас чекає кульмінація місячного циклу – Повний місяць. Астрологи розповіли, наскільки небезпечним буде Місяць цього дня, і як він вплине на життя кожного знаку Зодіаку.

Варто відразу відзначити, що цей день входить до числа найнесприятливіших у лютому, але головні винуватці негативних подій — не так повний Місяць у Леві, як Венера з Марсом, які опиняться у поєднанні.

Овен

У Овнів сьогодні буде багато різних дрібниць, що вибивають із колії. То одна справа застопориться, то в іншій почнуться якісь негаразди. Це дратуватиме, але в цілому день виявиться важливим, адже Овни зможуть багато чого навчитися. Також вони зможуть побачити справжнє ставлення до себе.

Телець

У житті Тельців може раптово виникнути якась нова змінна — нова токсична людина, складні та небажані справи. Це можуть бути також неприємні обов’язки. Життя цих людей дуже ускладниться, але тільки на один-два дні. Далі ситуація знову повернеться до попереднього стану.

Близнюки

У Близнюків з’являться різні нав’язливі бажання. Місяць у Леві може підштовхнути їх до спонтанного прибирання, шопінгу, розмови. У жодному разі не можна йти проти своїх же планів. Якщо захочеться щось зробити, краще спершу двічі подумати. Близнюки можуть бути схильними до ризику та авантюр.

Рак

Ракам Місяць нагадає сьогодні, що доля – не справа випадку, а результат вибору. Ракам вдасться змінити своє життя на краще, тому астрологи рекомендують не сидіти і чекати біля моря погоди, а діяти, причому якнайактивніше. Само собою, знадобиться крапелька обережності, адже в Повний Місяць може щось піти не так.

Лев

Леви почнуть змінюватися зсередини. Відбуватися це може стихійно і дуже непередбачувано. Місяць сприятиме тому, що ці люди побачать у собі якісь вади та захочуть їх виправити. Це чудовий день для самоаналізу та навіть самокритики. Важливо лише не перестаратися у прагненні стати кращим.

Діва

Діви сьогодні схильні до негативу, але буде і щось хороше. Наприклад, багато представників Знаку зможуть знайти втрачені раніше речі. Астрологи наполегливо не радять у цей Повний Місяць витрачати багато грошей. Помірні витрати не зашкодять гаманцю, але всі спонтанні покупки будуть зайвими.

Терези

У Терезів сьогодні може активуватися «режим незгоди». Не треба нікому доводити свою правоту. Це необачно, тому що люди будуть готові відстоювати свої позиції, причому до кінця. Ніхто не подивиться на красу та харизму Терезів. Сьогодні важливо стежити за словами та діями.

Скорпіон

Повний Місяць призведе до регресу у справах. Зроблене раніше може просто обнулитися, тому Скорпіонам краще не ризикувати. Важливо стежити за тим, що відбувається навколо, і не давати нікому порожніх обіцянок. Також сьогодні краще не вирушати в далеку дорогу і бути обережнішим за кермом.

Стрілець

Стрільцям потрібна певна оптимізація робочого процесу. По-перше, сьогодні не бажано розпочинати свій день із найпростіших справ. Варто вирішити спочатку все найважче, щоб на кінець дня залишилося щось таке, що не забиратиме нервів і багато часу.

Козеріг

Повний Місяць може змусити Козерогів пасувати перед труднощами. Цього дня в жодному разі не можна відмовлятися від мрії та починати займатися новими справами. Астрологи радять також робити більше добрих вчинків. Доброта щодо оточуючих повернеться сторицею, нехай не відразу.

Водолій

Водоліям у період повного Місяця у Леві краще запастися терпінням. Астрологи рекомендують боротися з лінощами, незважаючи на те, що багато справ просто не виходитимуть з першого разу, або не виходитимуть взагалі. Не означає, що треба опускати руки.

Риби

Риби можуть залишитися у програші цього непростого дня, якщо почнуть ризикувати. Астрологи радять їм бути спостерігачами. Важливо дивитися на світ навколо, збирати інформацію про події та поведінку людей, робити висновки. Вранці можливі сварки вдома та на роботі. Найкраще не провокувати нікого на негативні емоції.