Повний Місяць і затемнення 30 листопада 2020 року: що можна і що не можна робити в цей особливий день

30 листопада – один з найбільш складних і непередбачуваних днів осені: нас чекає не тільки серп, а й затемнення в Знаку Близнюків. Астрологи розповіли про те, що можна і що не можна робити в цей день.

Енергетично складні дні необхідно починати з доброго ранку. Затемнення і повний Місяць будуть небезпечними, але це не означає, що все вирішено. Ви самі керуєте своєю долею.

Що можна робити 30 листопада

Можна проводити день в самоті. Звичайно, багатьом буде непросто зробити це в понеділок, але астрологи радять спробувати, тому що спілкування з людьми в цей день може бути далеко не найприємнішим. Багато з тих, що оточують будуть поводити себе хитро і лицемірно. Великого задоволення від простого спілкування, не кажучи про ділові переговори, 30 листопада отримати не вийде.

Можна братися за важливі справи. У дні напівтіньових місячних затемнень астрологи радять займатися тим, що зараз має найбільшу важливість. Якщо цього не зробити, з’являться нові проблеми, які 30 числа будуть небезпечні.

Що не можна робити 30 листопада

Краще не відвідувати багатолюдні місця. Енергетика великих скупчень людей вкрай негативно позначатиметься на настрої. Необхідно якомога менше їздити в метро, уникати громадського транспорту в години пік. Краще прогулятися пішки або залишитися вдома, якщо є така можливість.

Не варто вирушати в далекі подорожі. Буває так, що проблеми виникають навіть при звичайних поїздках на автомобілі, не кажучи вже про перельоти в інші країни. Дуже важливо заздалегідь готуватися до поїздок, якщо вони неминучі. Потрібно перевіряти наявність документів, квитків. Якщо це поїздка на автомобілі, необхідно приділити пильну увагу стану транспортного засобу.

Не можна починати нові справи і проекти, ризикувати. Важливими справами треба займатися, але нового нічого починати не варто: це може негативно позначитися на удачі. У такі дні події вкрай непередбачувані, тому навіть невеликі невиправдані ризики можуть призвести до серйозних проблем у всіх сферах життя. Не потрібно брати на себе нові обов’язки.

Не укладайте сумнівні угоди. Не підписуйте папери і не укладайте угоди 30 листопада: в цей день активізуються шахраї, хитруни і шарлатани. Будь-які фінансові операції варто перевіряти, а краще просто відмовитися на один день від великих покупок і вкладення коштів.