Повний Місяць у червні: до чого слід підготуватися кожному зі знаків Зодіаку

Повний Місяць у червні- досить незвичайний день, який пройде під егідою допитливого Стрільця. На думку астрологів 5 червня відбуватиметься багато незрозумілих речей, тому, щоб день приніс тільки позитивні емоції, важливо використовувати енергію повного Місяця собі на благо і знати заздалегідь, які зміни принесе зміна місячної енергетики.

Овен

Повний Місяць 5 червня для Овнів – шанс зробити важливий крок в особистому житті. Мова йде не тільки про початок нових відносин, але і про розрив старих уподобань. Важливо не забувати про свої інтереси, інакше це може спровокувати неприємні і численні проблеми.

Телець

Повний Місяць 5 червня – дуже важливий день для Тельців. Саме в цей день в їхньому житті може статися доленосна подія або вони можуть прийняти рішення, яке радикально змінить їх подальшу долю. Астрологи підказують: дійте сміливо.

Близнюки

Близнюкам вдасться витягти максимум користі з повного Місяця в Стрільці. Везіння буде супроводжувати їх в будь-яких починаннях і повсякденних справах, а загострена інтуїція – підказувати, за які справи можна братися, а які краще відкласти.

Рак

Раків чекає повний Місяць, який виявиться вдалим в плані налагодження внутрішньої гармонії і особистого життя. Представники цього Знака можуть розраховувати на щасливий поворот долі, який допоможе владнати колишні розбіжності і остаточно знайти шлях до свого добробуту.

Лев

Стрілець зміцнить енергетику вогненних Левів, що означає удачу в справах, роботі та особистому житті. Правда, астрологи попереджають про ризики, пов’язані із загостренням стресових ситуацій. Варто поберегти себе, а ще краще почати з 5 червня вести здоровий спосіб життя.

Діва

Представників Знака Діва повний Місяць змусить відчути гострий занепад сил, що може спровокувати апатію або енергетичне виснаження. Щоб уникнути ризиків, астрологи радять відпочити і відкласти на час енерговитратні справи – наприклад, перенести їх на наступний тиждень.

Терези

Будь-яка незначна сварка 5 червня, в яку будуть залучені Терези, може перерости в серйозний конфлікт. Астрологи радять пам’ятати про тактовність, доброзичливість і манери. Вести конструктивний діалог буде набагато простіше, ніж після розгрібати безліч проблем.

Скорпіон

Астрологи радять Скорпіонам трохи збавити свою настирливість і прискіпливість, щоб добре провести повний Місяць, створивши підґрунтя для плідного розвитку кар’єри та особистого життя. Якщо ж цього не зробити, наступний місяць доведеться провести, відновлюючи внутрішню гармонію і свою репутацію.

Стрілець

Стрільцям варто провести повню за приємними справами в компанії дорогий людей. Розвиток буде благополучним майже в будь-якій сфері, за винятком фінансових операцій. Велику користь принесе спілкування. Зміцнюйте діючі зв’язки, заводьте нові: і ті, і інші допоможуть просунутися вперед.

Козеріг

Повний Місяць для Козерогів стане хорошим приводом переглянути своїх можливості, пріоритети і бажання. Нічне світило подарує підказку, яка допоможе зрозуміти, що саме потрібно для щастя і як цього досягти.

Водолій

Повний Місяць у Стрільці обіцяє Водоліям багато нових подій і змін, які цілком можуть виявитися фатальними. Тому астрологи радять особливо уважно ставитися до своїх слів, рішень і дій. У цей день краще чітко слідувати плану.

Риби

Рибам зірки радять провести п’ятницю якомога спокійніше і уважно прислухатися до того, що підказує їх інтуїція. Не виключено, що незабаром їх життя кардинально зміниться, і краще підготуватися до цього заздалегідь.