Повний Місяць у лютому: чого очікувати кожному зі знаків Зодіаку і як правильно завершити зиму

27 лютого Місяць перейде в знак Діви, тому останнім повний Місяць зими і останній її день пройдуть під егідою стихії Землі. В цілому 27 лютого можна вважати несприятливим днем, але дуже важливо буде приділяти увагу не тільки сьогоденню, а й майбутнього. Астрологи радять 27-28 числа більше думати саме про завтрашній день. Також важливо буде стежити за ознаками того, що життя скоро зміниться, адже ймовірність цього велика.

Овен

Овнам варто сфокусуватися на сфері любові. Це найважливіший період для тих, хто перебуває на початковій стадії стосунків. Овни зможуть справити потрібне враження на людину, з якою хочуть пов’язати своє життя. Одиноким людям краще піти з головою в роботу.

Телець

Тельцям астрологи радять сфокусуватися на домашніх справах. Щоб весна була успішною, необхідно позбутися від старих речей і навести порядок в домі. 27 і 28 числа потрібно зробити вологе прибирання, а також можна зробити перестановку меблів.

Близнюки

Близнюкам перед початком весни 2021 року астрологи радять попросити вибачення за минулі образи і пробачити тих, хто завинив перед ними. Останні два дні зими – час спокути, час відторгнення образ і негативу. Потрібно прожити ці дні без неприємних думок.

Рак

У Раків починається період, коли потрібно радувати себе і своїх близьких. Це означає, що останні два дні зими для них стануть часом спілкування з родичами, друзями і другою половинкою. Також це сприятливий період для покупки планових і позапланових подарунків.

Лев

Щоб весна не почалася з неприємної ноти, Левам варто 27 і 28 лютого провести в спокої. Важливо діяти в звичному для них ритмі, не відхилятися від стандартного розпорядку дня, не приймати спонтанні рішення. Все, що не входить в плани, може принести багато бід.

Діва

Дівам найважливіше не переоцінювати свої можливості. Астрологи рекомендують всім людям цього Знака доводити справи до кінця і не починати до настання весни нічого нового. В іншому випадку початок березня може бути дуже нервовим. Також 27-28 лютого краще покладатися на факти, а не на домисли.

Терези

Терезам краще закінчити зиму, живучи у злагоді і гармонії з близькими людьми. Потрібно поставити на перше місце сім’ю і любов, позбувшись від егоїзму. Всім, хто знаходиться в пошуках любові, варто стати менш раціональними. У цей повний Місяць важливо діяти згідно інтуїції.

Скорпіон

Завершення зими для Скорпіонів може бути дуже непростим, але при належній обережності вони з усім впораються. Якщо є зайві гроші, їх краще зберегти. Астрологи радять не давати поки нікому обіцянок, тому що велика ймовірність їх не виконати в термін.

Стрілець

Стрільцям потрібно бути самими собою в останні дні лютого. Вони можуть вирушити в поїздку, закупитися новим одягом. Якщо не йти проти своїх переконань й інтересів, всі негаразди досить швидко себе вичерпають.

Козеріг

Енергетика двох останніх днів зими погано підходить для роботи. Козерогам потрібно як слід відпочити від роботи, прийняття рішень, суперечок і негараздів. В повний Місяць і на наступний день після нього краще зайняти себе захопленнями, покупками для будинку, ремонтом, прибиранням.

Водолій

У Водоліїв у кінці зими очікуються негаразди на любовному фронті. Саме тому в серп краще сфокусуватися на справах і роботі. Перше враження про людей і події буде найправильнішим. 27-28 лютого краще покладатися на інтуїцію.

Риби

Повний Місяць і перший день убування Місяця – дні, коли рятувальним кругом для Риб буде доброта. Завершити зиму експерти радять на позитивній хвилі – без суперечок і конфліктів. Надмірна активність до добра не доведе, як і самоаналіз, який може привести Риб до проблем з самооцінкою на початку весни.