fbpx

Повний Місяць у жовтні: Що потрібно зробити, як провести день і чого слід побоюватися

Цього разу все буде трохи складніше, адже цей день пройде під егідою Овна. Повний Місяць завжди найбільш небезпечний через сильний енергетичний дисонанс з енергією стихії Вогню. У цей день не можна ігнорувати підказки місячного календаря.

Що можна робити 24 жовтня
У цей день астрологи рекомендують зберігати бадьорість духу і збільшувати фізичну активність. Можна сміливо вирушати до спортзали, на пробіжку, займатися активним відпочинком. Якщо сидіти склавши руки і не виплеснути зайву енергію, це може вкрай негативно позначитися на настрої. Активність Сонця буде майже нульовою, тому магнітних бур в цей день не очікується. Це прекрасний привід зайнятися спортом, навантажити своє тіло роботою.

У прийдешній повний Місяць необхідно зайнятися справами, які не можна відкладати на потім. Буде корисно ставити перед собою важливі цілі і дотримуватися їх протягом всього дня. Продуктивність людей виросте, незважаючи на підвищену імпульсивність.

24 жовтня – прекрасний час для спільних справ з другою половинкою. Рятуйте одне одного, підставляйте плече у важкі хвилини. Це допоможе зміцнити стосунки.

Чого варто побоюватися в цей повний Місяць
Намагайтеся уникати критики. Не робіть зауваження людям, які бурхливо на них реагують. Якщо вам захочеться дати якусь пораду, краще дочекатися моменту, коли вас про це попросять. Що стосується критики на вашу адресу, то її варто сприймати максимально тверезо і об’єктивно. Під впливом повного Місяця люди часто стають більш імпульсивними, а сьогодні це ще більше посилиться під впливом Овна.

Бійтеся конфліктів. 24 жовтня люди постараються відстояти свою думку будь-якими способами, тому що виникне страх здатися слабкими і безпорадними. Кожен намагатиметься показати оточуючим свою незалежність. Намагайтеся не взаємодіяти з конфліктними людьми, а якщо це неминуче, то не піддавайтеся на їхні провокації.

У цей повний Місяць не можна лінуватися. Складні справи, які не вийде зробити з першого разу, краще не кидати. Найзатятіші і найсміливіші люди будуть винагороджені. Найбільш продуктивною виявиться колективна праця з перевіреними людьми.

Уникайте поривів ревнощів. Це почуття може спровокувати серйозні проблеми у стосунках. Через вплив Овна більшість ревнивих людей зіштовхнеться зі сварками в сім’ї, в дружбі і коханні.

Читайте також: Три головні вiдьми за знаком Зодіаку – не жартуйте з цими дамочками

Уникайте стресів. 24 числа вони будуть найбільш руйнівними, тому що Овен дестабілізує емоційний фон. Якщо Всесвіт піддасть вас випробування, то постарайтеся сприйняти це як можливість підвищення своєї мудрості. Проблеми в такі дні загартовують характер, тому не потрібно давати слабину.

Намагайтеся не вирушати в далекі подорожі. В повний Місяць різка зміна оточення може погано позначитися на вашій енергетиці.

Ризики, авантюри і дорогі покупки теж варто відкласти, оскільки сузір’я Овна і повний Місяць можуть підштовхнути до неправильних рішень. Краще розглянути їх на наступний день, коли енергетика стабілізується.

Джерело.

You cannot copy content of this page