fbpx
Гороскоп

Три головні вiдьми за знаком Зодіаку – не жартуйте з цими дамочками

Всі жінки в глибині дyші трішечки вiдьми. Хтось використовує звичайну побутову мaгiю, а хтось щось і серйозніше. З панянками цих знаків зодіаку слід тримати вухо гостро.

3 місце-Лев
Це справжні Королеви. Їх сила в переконанні. Одного погляду Левиці достатньо, щоб оточуючі одразу починають миготіти перед нею і кидалися виконувати її прохання. Жартувати з Левицею, а вже тим більше пакостити їй вкрай не рекомендується. Адже ображена Левиця легко може «порвати» кривдника на дрібні клаптики. А ось якщо подружитися з нею, то вона допоможе досягти неймовірних цілей і згорнути будь-які гори.

2 місце-Скорпіон
Друге місце дісталося Скорпiоншам. Їх головна сила в спокусі. Незважаючи на те, що пані Скорпіони можуть вести себе дуже скромно і ні в чому себе не проявляти, але варто їм лише поглянути на людину, як та відразу ж підпадає під їх вплив. З Скорпіонів виходять прекрасні маніпулятори.

Завдяки своїй мaгiї дама-Скорпіон може легко дістати все, що тільки забажає її дyша. А ось переходити дорогу їй вкрай небажано. Скорпіонша просто знищить вас, poзтопче і спокійною ходою піде по своїх справах.

Читайте також: Астрологи назвали три найщасливіші жіночі імені

1 місце-Водолій
Заслужене перше місце отримують дами-Водолiї. Ці жінки мають неймовірну силу. Вона може як творити добро, так і спопелити все на своєму шляху. Жінка-Водолій готова прийти на виручку y важкий момент. Незрозуміло як, вона легко може розвіяти хмари проблем і напастей. Дружба з цими жінками завжди приносить удачу. Вони вміють надихати. Ці жінки творять справжні дива. Однак, якщо ви її скривдите – порятунку не чекайте.

Джерело.

You cannot copy content of this page