Повний місяць в Хеловін змінить життя чотирьох знаків Зодіаку, стверджують астрологи. Пощастить далеко не всім

Тілець

Тельці дуже гостро відреагують на наближення повні. Причому навіть ті, хто, як правило, раніше за собою не помічав вплив світил. Однак це не привід для паніки: постарайтеся зберігати спокій і позитивний настрій. Ви зумієте подолати атаку негативних енергій.

Лев

Ретроградний Меркурій загрожує Левам змінами на роботі і серйозним стресом. Однак будь-які зміни можна звернути на свою користь. Тому найкраще, що можете зробити наразі, це прийняти прийдешні зміни. Просто наберіться терпіння і почекайте трохи – скоро станеться щось дуже хороше.

Скорпіон

Блакитний місяць на Хеловін буквально змусить задуматися про відносини з партнером або одним з членів сім’ї. Несподівано ви ясно і чітко побачите всі проблеми, а головне – зрозумієте, що можете зробити для того, щоб їх вирішити. Так що не тікайте від подібних думок, а прислухайтеся до себе і скористайтеся можливістю, щоб краще зрозуміти рідних і близьких людей.

Водолій

Водоліям потрібні зміни, як рибам вода. Їх лякає, коли нічого не відбувається. Але в цей повний місяць їм доведеться ще більше розвинути в собі цю рису, а саме – розсунути особисті межі і звільнити простір для нових подій і людей. Це може бути незвично і страшно, але все – тільки на краще.