fbpx
Стосунки

Поїхала з коханим відпочивати. Каталися на лижах, їздили на екскурсії. Все в нас було класно і діло мало йти самі знаєте до чого

Я зустрічаюся з хлопцем небагато, ми нещодавно поїхали в гори Карпати і в нас мали бути наші надзвичайні вихідні. Поселилися в гарний готель в Буковелі. Каталися на лижах, їздили по екскурсіях. Все в нас було класно і діло мало йти самі знаєте до чого.

Але мені стало стpашно йому вiддaватuся. Щось на серці стало не по собі. Відчувала щось недобре.

Я не знаю чому, ще й до того всього він мене спитав чи я скимось sпала до нього. Я промовчала. І не знала куда дітись, мені стало не по собі. Ми в кімнаті були тільки двоє.

Читайте також: «Ти, Маріє, – жінка другого сорту. Мені ніколи не було з тобою так добре, як з нею» – сказав мені чоловік, а через 15 років прийшов до мене пoмиpaти

Я пішла в душ лягла спати, (він ліг на дивані), і ми більше не розмовляли. На наступний день ми зібрались їхати додому, говорили дуже мало, ту ситуацію не згадували.

Повернувшись до Києва, ми розїхались по своїх квартирах. Від того часу він мені не звонив і не писав. Я відчуваю себе винною. Що мені робити?

You cannot copy content of this page