fbpx

Поїхали втрьох із подругами на відпочинок у на море, на самому його початку познайомилася з молодим чоловіком. Сиділи на березі моря, дивилися на зірки все було максимально круто

Завжди вважала, що курортний роман і нудьгувати за людиною, яку знаю всього тиждень — це точно вже не про мене, але зараз, як би мені не хотілося, переконуюсь у зворотному.

Маю хлопця, з яким живемо вже разом 3 роки.

Липень. Початок моєї відпустки. Поїхали втрьох із подругами на відпочинок у на море, на самому його початку познайомилася з молодим чоловіком.

Відразу почав виявляти до мене максимальний інтерес, я особливо не вникала в це все, просто були приємні його знаки уваги і те, що мене доглядають.

Так минув тиждень, бачилися майже щодня, гуляли, розмовляли з ним про все на світі, дуже розумний виявився у багатьох сферах. Якось зайшла розмова про наші подальші стосунки з ним, на що я сказала: «Не будемо ускладнювати, це лише відпочинок, і таке часто трапляється».

Йому було не зовсім приємно це чути.

В останній день мого перебування на морі, ввечері, ми вирішили піти прогулятися (я, мабуть, знала чим це закінчиться, але скажу чесно, дуже хотіла). Пішли на місцевий пляж.

Сиділи на березі моря, дивилися на зірки, звично вже говорили на різні теми, він обійняв мене, все було максимально круто і тут ми зблизилися за весь час перший раз!

Природно, за той вечір, який плавно перетік о 4 годині ранку, це була єдина близькість.

Все було дуже круто, я давно так не кайфувала. Соромно, але не думала про свого хлопця жодного разу.

Йому, звісно, ​​про те, що в мене є хлопець, я не сказала.

Розлучилися ми біля готелю на сумній ноті і явно без натяку з мого боку на подальше спілкування. Вночі ми ще трохи переписувалися, наступного дня я поїхала, а за кілька днів він відписався від мене в соцмережі і відписав мене від себе.

Але пройшов майже місяць, а він все ще дивиться майже кожну мою історію в соцмережі ( так, я стала звертати увагу на це).

Я не знаю, може це лише через те, що все сталося на відпочинку в такій крутій атмосфері, і було дуже класно, але я сумую за ним.

Дуже хочу з ним поговорити, розповісти як справи, але розумію, що він точно не напише та й навіщо. Відносини, до речі, з моїм хлопцем у мене зараз стали холоднішими, певний відбиток є.

Якийсь дивний стан, не знаю, чи вилікує мене час і до чого взагалі все це призведе до моїх нинішніх відносин.

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page