Поїхали з чоловіком свекрусі по подарунок, так вибирали, що тепер він живе у неї

Спеціально для сайту osoblyva

До Нового року залишилось усього два дні, і часу на придбання подарунків залишалось зовсім обмаль. Аня з Вадимом уже виходили з дому. коли його погляд впав на список необхідних покупок. Завбачлива дружина вписала туди імена друзів і родичів і навпроти – варіанти можливих подарунків, аби в магазині було легше і швидше орієнтуватись.

Сіли в машину, Вадим був явно не в настрої і навіть не приховував свого невдоволення.

– «Що будемо мамі дарувати на Новий рік? А то, я дивлюся, ти всіх написала в своєму списку: своїм батькам мультиварку, сестрі косметику …. а моєї мами там навіть немає» – роздратовано видав чоловік.

Аня навіть розсміялась з такої дитячої образи. До того ж, зі свекрухою вона спілкувалась не часто, і вважала, що син краще має знати, що подарувати своїй мамі.

Людмилі Семенівні було складно догодити: Аня вибирала торшер – не вгадала з дизайном, праска – була не тієї фірми, такими парфумами вона не користується, … і квіти потрібні тільки білі. До того ж невістка, в принципі, виявилася не в масть. «Розумна занадто, на все у неї своя думка» – скаржилася свекруха знайомим.

А насправді Аня просто не хотіла конфліктів, тому і тримала свекруху на відстані. Поглянувши на чоловіка, Аня м’яко прощебетала: «Просто я хотіла спочатку з тобою обговорити можливі варіанти. Ми на місці щось подивимося. Можна плед вибрати або ще щось в дім.»

Вадим всю дорогу ображено мовчав. У торговому центрі, все, що не пропонувала Аня, все йому не подобалось. Спершу просто говорив: «Та ні, це їй не потрібно». Потім з роздратуванням: «Ну що ти пропонуєш? Знаєш же, це їй не підійде»

Аня не втрималась: «Може ти сам нарешті щось запропонуєш? Мама то вона твоя. Я ж не прошу вибирати подарунок моїм батькам»

– «Я так і знав, що тобі на мою маму плювати. Навіть в список її не внесла» – раптом зірвався чоловік.

– «Та дався тобі цей список. А у тебе є список з подарунками для моїх батьків? Ти мені щось пропонував для них? А я є в списку твоєї мами, коли вона вибирає подарунки нам?» – вже не стримувала себе Аня.

Людмила Семенівна вітала їхню сім’ю зі святами досить дивно. Вона приносила подарунок, який складався з сорочки синові, книжки внучці і цукерки. Або портмоне синові, ляльку внучці і фрукти. Причому, вручаючи подарунки зі скорботним обличчям повідомляла: «Подарунки скромні, звідки гроші у пенсіонерки.»

Тут або вона хотіла нагодувати Аню, або це було і не їй власне. І якщо раніше Аня з гумором сприймала це ставлення свекрухи, то чомусь саме зараз її зачепили слова чоловіка, що вона щось повинна вигадувати, шукати і вибирати для свекрухи.

Читайте також: – Ми живемо тут. Під мостом. З братиком. Тільки ви нікому не кажіть, а то нас заберуть!: Іра вже готова була зробити останнє зусилля і полетіти вниз, як з небуття її раптом висмикнув дитячий голосок

Вдома ображений чоловік продовжив грати в мовчанку. а наступного дня за вечерею знову почав розмову: – «Вам, жінкам, видніше, що кому дарувати. Це жіноча справа, а чоловіча гроші заробляти.» Анна лише додала, що гроші і вона заробляє. І попросила більше питання подарунка для свекрухи не піднімати. Вирішувати його самостійно.

Зібравши пару комплектів одягу Вадим пішов … до мами … тимчасово. Напевно, поки Аня не змінить свого рішення. Чи варто заради миру в сім’ї йти на компроміс і грати в цю односторонню гру: ти робиш добро, а у відповідь тиша?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!