fbpx

Pозчинна кава шкідлива для вашого здоров’я – ця бурда не має жодного відношення до справжньої кави!

Мова йде про розчинну каву з баночок або, ще гірше, з пакетиків. Краще не пийте її ніколи, адже до кави ця бурда не має ніякого відношення.

Найсумніше навіть не те, що від кави там тільки смак, та й той дещо «урізаний», а також і те, що в ній майже і немає справжньої кави. Справа в тому, що цей напій надзвичайно шкідливий для здоров’я. Не вірите? А ви почитайте склад, написаний на етикетці дрібними літерами. Це справжнє джерело некорисних речовин! Давайте розберемося, що ж тут не так.

Спеціальний інгредієнт

Щоб кава виглядала розсипчастою і красивою, туди додають спеціальний інгредієнт. Саме завдяки йому кавовий порошок не скочується в неприємні і непрезентабельні грудочки. Не найкорисніша для організму синтетична добавка, тим більше вона фактично не грає великої ролі, оскільки у воді все одно розчиняються будь-які грудки.

Ароматизатори

Розчинна кава в порошку – це пил, іншими словами – відходи виробництва, які шкода викидати, але зате можна вигідно продати. А ще вони густо усіяні ароматизаторами, які, як відомо, є шкідливими і небажаними речовинами.

Замінник цукру

Думаєте, що вже готова кава у стіках солодка, тому що там цукор? Ех, якби! Більш дешевий синтетичний аналог цукру – ось чому ваш напій такий солоденький. І добре ще, якщо там буде щось більш-менш легкотравне. Приміром, у Європі ряд цукрозамінників вже давно заборонений, а ось у нас вони використовуються всюди.

Читайте також: Всього одна ложка в день меду з корицею покращить самопочуття і врятує від купи недуг

Шкідлива олія

Ви ніколи не помічали, що якщо вимити чашку з-під розчинної кави під проточною водою миючим засобом, то вона стає чистішою, ніби позбавляється якогось жиру? Все вірно: посуд буде жирним, тому що в розчинну каву додають кокосову або пальмову олію. Про шкоду цих продуктів написані цілі дисертації.

Емульгатори

Безліч різноманітних «єшок» у складі кави – вкрай небажані для організму підсилювачі смаку і емульгатори, і ще добре, якщо це прості харчові добавки, а не реальна хімія.

Це лише малий перелік тих причин, чому краще уникати розчинної кави. Само собою, якщо ви вип’єте її разок-другий-третій, нічого фатального з вами не трапиться. Але є люди, які роками п’ють стіки «три в одному» щодня. Це величезна шкода вашому здоров’ю і краще так не робити, якщо ви, звичайно, не хочете собі нашкодити. Правильну і смачну каву треба варити в турці. Бережіть своє здоров’я!

Джерело.

You cannot copy content of this page