Позичати гроші і давати в борг потрібно вміти. Тільки після того, як я навчилась робити це правильно – забула про фінансові проблеми

Віддавати позику не варто на Місяць, який зменшується, краще перенести цей захід на зростаючий. Так компенсується тимчасове розставання із заощадженнями.

Проводити будь-які операції з грошима не рекомендовано, якщо почало сутеніти. Після заходу сонця енергія багатства заплутається в пітьмі, в цей час починають активно працювати злі сили, які нічого доброго не принесуть.

Якщо передача коштів може здійснитися тільки ввечері або вночі, запаліть лампу або ліхтар, що символізують світило, покладіть гроші на землю, звідки той, хто підніме їх.

Не давайте з рук в руки. Якщо так сталося, і при цьому бідніший бере в борг, не доторкайтеся до його рук, інакше притягнете енергетику бідності.

Віддають купюри правою рукою, беруть лівою.

Поганий знак — дати кошти тому, у кого раніше сам займав (чекають сварки і грошові втрати).

Гроші тримайте при передачі розгорнутими. Це демонструє, що ви не скупі, даєте їх від усієї душі.

Поганий знак — дивитися в очі людині при передачі коштів. Така ситуація стане буденною.

Якщо людина регулярно займає у вас і ви хочете, щоб більше вона не зверталася, дайте трохи більше, ніж їй потрібно.

Візьміть здачу, якщо ні, нехай вона розміняє будь-яку банкноту, яка є у вас в гаманці. Розмін тримайте в гаманці до тих пір, поки кошти не будуть повернуті. Коли ж це станеться, скориставшись будь-якою ситуацією дайте людині гроші, отриману при розміні.

Невідповідний час для передачі коштів кому-небудь: понеділок, неділя та вівторок. В іншому випадку будете жити боргах. У четвер, середу, п’ятницю можна без усякого побоювання розлучатися з купюрами.

Ще одна прикмета — не варто позичати суму, в якій є двійка і нуль. Наприклад, 2 000, 20, 220. Велика ймовірність, що вам нічого не повернуть.

Як позичати гроші — прикмети

Брати банкноти потрібно тільки лівою рукою. Відразу перерахуйте їх і покладіть в гаманець.

З енергетичної точки зору правильно в першу чергу звернутися з проханням «позичити до зарплати» до близьких та рідних. Адже члени сім’ї володіють схожою енергетикою. А от якщо ви почнете залучати чужу людину, це може похитнути власний баланс енергії в будинку.

Кошти передаються вам — подумки скажіть: “Щоб у тебе завжди були, а в мене примножувалися”.

Повертаючи гроші складіть їх навпіл. Подібним чином покажіть, що зберегли енергію передану вам.

З настанням темряви братися за маніпуляції з коштами не можна. Особливо не рекомендується віддавати борг з настанням темряви, в перший, другий, останній день тижня. Гроші, віддані в цей день притягнуть бідність. Середа, субота, середа, четвер — найкращий час для передачі коштів. У страсну п’ятницю, чистий четвер, будь-які церковні свята передача грошей здійснюватися не має.

Читайте також: Приводять до мене дівчинку п’ятнадцяти років з дикими криками «Гляньте лікaрю, у нашої дочки спuна болить!». Дивлюся і дивуюся

Забобон про величину боргу

Займайте суму, яку готові втратити. Хочуть більше — краще беріть розписку, оформляйте договір.

Краще давати кошти, ніж просити їх. На енергетичному рівні той, хто просить, демонструє, що він слабший, не в змозі самостійно залучити багатство.

Якщо кошти були віддані більш дрібними банкнотами, ніж отримані — хороший знак для боржника, він примножить фінанси. На приймаючому борг це позначиться негативно — можливі втрати. Сучасний вихід — переказувати кошти на банківську картку.