Пpopoцтво на прийдешній рік: 2020 обіцяє бути непростим. Про це говорить східний календар, а також той факт, що це високосний рік

Яким би не був майбутній рік, намагайтеся дотримуватися семи головних законів Всесвіту. Залишайтеся собою і прагніть до оптимістичного погляду на речі. В такому випадку все буде максимально сприятливим для вас і ваших близьких.

Східні передбачення на 2020 рік

Рік Сталевого Щура – це дуже непростий час, в який доведеться зустрітися з різними змінами в усіх сферах життя. Всесвіт в цей період спрямований на перебудову. Саме тому він чекає того ж від людей. Джерело

Це буде відмінний час для зміни роботи, для дорогих покупок, переїзду, подорожей, наpoдження і зaчaття дітей, весілля. Про це кажуть: «Хто шукає, той знайде». Потрібно лише проявити трохи старанності, щоб отримати від життя те, чого так сильно хочеться.

Астрологічний прогноз

Прopoцтва астрологів на 2020 рік досить сприятливі. Зірки майже весь час будуть знаходитися в гармонії, але це не означає, що обійдеться без проблем.

Експерти радять не ризикувати в ці дванадцять місяців, особливо в самому кінці року. З ретроградних планет в січні варто відзначити тільки Уран. Це означає, що на початку року все буде йти своєю чергою. Спонтанні неприємності і несподівані проблеми малоймовірні, хоча до весни ситуація зміниться в гірший бік.

Нумерологический прогноз

2020 рік пройде під егідою числа 4. Воно символізує собою цілісність, єднання чотирьох стихій, що говорить про наближення хорошого періоду для прийняття важливих рішень. Люди будуть відносно спокійними, готовими до діалогу, до пошуку компромісів.

Нумерологи вважають, що цей рік сприятливий для пошуку другої половинки, однак навіть найбільш невідповідна вам людина може здатися ідеальною. У цьому плані корисно буде перевіряти любовну сумісність.

Пpoроцтва екстрасенсів

Це буде високосний рік, тому екстpасенси і експерти в галузі біоенергетики радять не бажати нікому зла, намагатися частіше перебувати в оточенні близьких.

Читайте також: 3 знаки Зодіаку, яких чекає біла смуга везіння з початку листопада

Багатьох будуть переслідувати різні дрібні негаразди, з якими доведеться миритися. Експерти радять не переходити дорогу негативно налаштованим людям, не мститися нікому і не розпалювати скандалів на рівному місці. Обережність в такий час зайвою точно не буде.

Природа в 2020 році може послати нам серйозні випробування, щоб відновити рівновагу і баланс. Це стосується як всього людства, так і кожного з нас окремо. Слідкуйте за своїм здоров’ям, залишайтеся активними і не ризикуйте даремно.