Правила непристойності для двох: коли любощі на першому побаченні дозволені

Нам, дівчаткам, з дитинства відомі негласні правила поведінки з чоловіками. Наприклад, всім відомо, що непристойно першою дзвонити чоловікові, приходити раніше призначеного часу на зустріч і займатися коханням на першому побаченні.

Ми дотримуємося всіх цих правил навіть всупереч здоровому глузду, не враховуючи, що ситуації бувають різні. А якщо все ж порушуємо, відчуваємо неймовірне почуття провини і соромимося зізнатися в скоєному навіть близьким подругам. Але ж, як відомо, в будь-якому правилі є винятки. І саме про це ми хочемо сьогодні поговорити.

Ви не шукаєте серйозних стосунків

Ви не поспішайте надіти фату і білу сукню, а віддаєте перевагу, наприклад, робити кар’єру. В умовах сучасного світу – це цілком нормально, самореалізація для жінки не менш важлива, ніж для чоловіка. А, можливо, у вас було болісне розлучення, і до серйозних стосунків ви абсолютно не готові.

При цьому ви залишаєтеся молодою і активною жінкою, і відмовлятися від близькості зовсім нічого. В такому випадку побачення з «продовженням» вельми доречне. Але не забувайте про правила безпеки – краще, щоб ваш кавалер був знайомим, наприклад, вашої подруги або колеги. Ну і, напевно, не варто нагадувати, що цей процес повинен бути виключно захищеним.

Ви вирішили перевести стосунки на новий рівень

Ви вже не перший день придивляєтеся до свого колеги або знайомого друзів, знаєте що він із себе представляє і чого від нього чекати, і зовсім не проти провести з ним ніч, закрутити роман або навіть зав’язати стосунки. У такому випадку, ви не будете відчувати зайву незручність і побачення може продовжитися у вас або у нього вдома.

У вас стосунки на відстані

Зараз багато знайомств відбуваються в Інтернеті, а спілкування в чатах. При цьому люди можуть жити в різних містах і навіть країнах. У віртуальному світі значно простіше розслабитися, відверто говорити про свої почуття і бажання, відкрити свою душу людині.

Такі стосунки можуть тривати місяць, а то й рік і в результаті, ваш віртуальний друг знає про вас більше, і стає вам ближче, ніж люди поруч з вами. В такому випадку, перше реальне побачення, якщо воно вас не розчарує, цілком може бути «з продовженням».

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні

Ви з постійним партнером хочете урізноманітнити особисте життя

Кохання з незнайомцем на першому побаченні – одна із найбільш збyдлuвuх ceксyaльних фантазій. І ви можете собі дозволити її втілити, навіть якщо перебуваєте в постійних cтосунках і зберігайте вірність партнеру. Пограйте в гру. Заздалегідь домовтеся з коханим, де ви зустрінетеся, це може бути ресторан готелю, тоді відразу після «знайомства», ви зможете відправитися в номер. Можна придумати собі новий образ, ім’я, одягти перуку або невластивий вам одяг. Це стане для вас двох пригодою.

Вам цього хочеться

Порушувати правила не можна, але і на цей рахунок існує своє правило. У ньому йдеться: якщо не можна, але дуже хочеться, то можна. Тільки ви несете відповідальність за своє життя. Іноді віддатися пориву пристрасті є найкращим рішенням. Можливо, ця ніч стане найяскравішою і незабутньою у вашому житті.

Важливо робити це усвідомлено, віддаючи собі звіт в своєму рішенні. А значить, виключно в тверезому стані, щоб бути впевненою, що на це погоджуєтеся саме ви, а не зайвий випитий келих шампанського. Також пам’ятайте про те, що ви в будь-який момент можете передумати і відмовитися від iнтuму, не відчуваючи за це почуття провини перед чоловіком. І обов’язково подбайте про те, щоб процес був безпечним. Ненудної вам ночі!

Джерело.