fbpx

Правильний гаманець покращить ваше фінансове становище дуже швидко: Якого кольору повинен бути гаманець для залучення грошей?

Зовнішній вигляд і стан гаманця впливають на його енергетику, і від цього залежить, чи буде ваш гаманець притягувати гроші чи, навпаки, відлякувати фінансову удачу. Якщо ви задумалися про заміну гаманця, експерти рекомендують вам дізнатися, який колір притягує фінанси. За допомогою правильного гаманця ви зможете позбутися від фінансових проблем раз і назавжди.

Який колір гаманця притягує гроші
Чорний. Багато людей вважають, що чорний колір притягує негатив, але це помилкова точка зору. Гаманець такого кольору стане вашим головним помічником у позбавленні від фінансових труднощів. З давніх-давен чорний колір вважався символом родючості. Він здатний не тільки притягувати гроші, але і збільшувати вже наявний дохід.

Червоний. Даний колір має найсильнішою енергетикою, яка здатна притягнути у ваше життя не тільки гроші, але і удачу. Крім того, гаманець яскраво-червоного або вогняного кольору надає своєму власникові впевненість. Варто враховувати, що червоний – колір розкоші. Тому якщо ви хочете придбати гаманець червоного кольору і з його допомогою збільшити свій дохід, то не варто економити на покупці.

Білий. Цей колір символізує комфорт, тому гроші в гаманці білого кольору будуть затримуватися надовго. Однак у такого аксесуара є невеликий мінус. У зв’язку з тим, що гаманець білого кольору може швидко забруднитися, вам необхідно постійно стежити за його чистотою. Брудний і недоглянутий гаманець відштовхне фінансову удачу.

Срібний, золотий. Відтінки благородних металів самі по собі є символами багатства, саме тому з гаманцем одного з таких кольорів, ви зможете позбутися від матеріальних труднощів дуже швидко. Щоб посилити енергетику срібного гаманця, покладіть в нього срібну монетку, золотого – золоту. Ні в якому разі не витрачайте ці монети навіть при необхідності, інакше енергетика вашого гаманця послабшає.

Зелений гаманець. Головним магнітом для грошового успіху вважається саме зелений колір. Його гармонійна енергія підсилює грошові потоки і не дозволяє грошамзалишати гаманець безповоротно. Посилити біополе такого гаманця можна за допомогою паперового долара, але купюру слід зберігати окремо від інших грошей, які ви можете витратити.

Який гаманець залучає гроші
Щоб гаманець став справжнім магнітом для грошей, необхідно враховувати й інші нюанси при виборі і використанні аксесуара.

Читайте також: Вибирайте гаманець правильно, щоб гроші вас не покидали

Не варто купувати дешевий гаманець з неякісного матеріалу. По-перше, таке портмоне прослужить вам недовго. По-друге, місце, де ви збираєтеся зберігати гроші, має бути максимально якісним, інакше фінанси не затримаються там надовго. Дорогий гаманець дозволить вам залучити гроші набагато швидше.

Якщо ви хочете накопичити гроші на здійснення своєї мрії, покладіть фотографію бажаного предмета в гаманець. Енергетика вашого гаманця посприяє виконанню мрії.

Якщо гаманець зіпсувався, не варто продовжувати використовувати його. Будь-які дефекти руйнують енергетику предмета, а значить, ваш гаманець швидше буде відлякувати грошову удачу.

Джерело.

You cannot copy content of this page