fbpx
Життя

Предмети сили: які речі привернуть благополуччя і достаток у ваш дім

Кожен предмет в будинку унікальний і здатний впливати на біополе свого власника. Саме з цієї причини езотерики рекомендують негайно викидати порвані речі, надщербляний посуд і непотрібні предмети.

Однак деякі речі впливають на енергетику будинку і його господарів тільки позитивно. Купуючи такі предмети, ви підвищуєте потенціал свого фінансового каналу і підсилюєте грошовий потік.

Глиняний посуд.
Глина – найсильніший природний матеріал, символ заможності і достатку. Глиняний горщик, глечик або гуртка при регулярному використанні притягують в будинок гроші і зберігають нажите багатство від чужої заздрості.

Зображення грошей.
Панно, картини або інсталяції, в яких присутнє зображення грошей, символізують багатство і налаштовують енергополе на потрібну хвилю. Слід пам’ятати, що цінності, гроші і їх зображення не можна розміщувати в спальні: з’єднання двох енергетичних хвиль може негативно позначитися на вашому самопочутті.

Ємкість з водою.
Домашній декоративний водоспад, акваріум або водні годинник є найпотужнішим магнітом для грошей. Фінансова енергія має велику схожість з енергетикою води. Розміщуючи в будинку водне джерело, активуйте грошовий потік, помістивши в нього або поруч з ним кілька монет.

Пшеничне колосся.
Зерно – найдавніший символ достатку. Життя і добробут наших предків безпосередньо залежали від кількості та якості врожаю. У наш час зерно втратило прямий зв’язок з «ситим» життям і стало символом багатства. Щоб гроші в будинку не закінчувалися, поставте букет з дозрілих пшеничних колосків на кухні або в їдальні.

Золоту прикрасу.
Золото – найяскравіше втілення багатства і розкоші. Енергія цього металу здатна відновити фінансовий потік і значно посилити його. Щоб залучити багатство, покладіть золоту прикрасу разом з домашніми заощадженнями і надягайте її, коли вам буде потрібна велика сума грошей.

Читайте також: 9 випадкових знахідок, які принесуть вам удачу: що неодмінно потрібно забрати додому

Джерело.

You cannot copy content of this page