fbpx

Представник якого знаку стане тобі другою частиною пазла? Дізнайся з нашого гороскопу сумісності

«Ідеальних людей не буває, натомість бувають ідеальні спілки двох неідеальних людей».

Телець (21 квітня – 20 травня) – Лев (23 липня – 22 серпня)

Для дівчини-Тельця дуже важливо, щоб все було як у голлівудському фільмі: каблучка з діамантом на заручини, розкішне весілля, медовий місяць у Парижі, величезний будинок та щоденні сніданки в ліжко. Справжня представниця земної стихії, вона сильно стоїть на ногах і любить матеріальні задоволення.

Забезпечити панну-Тільцеві воістину королівський спосіб життя здатний Лев, йому і самому приносить задоволення балувати кохану жінку. А ще він розвине в ній потяг до прекрасного, показавши, що задоволення можуть приносити й нематеріальні речі.

Близнюки (21 травня – 20 червня) – Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Повітряні Близнюки завжди рухаються і фізично не переносять сидіння в чотирьох стінах. Як змусити птаха сидіти вічно в гнізді? Питання риторичне: вона має літати, де захоче. Так і дівчина-Близнюки – безглуздо чекати від неї борщів і так званого «домашнього затишку», вона з ранку до ночі пурхає виставками, музеями та світськими прийомами.

Зрозуміє її тільки така сама незаземлена людина, що прагне до всього нового – наприклад, Терези. Він із задоволенням підтримає будь-яку авантюру і не дорікатиме побуту. До того ж, це повітряні інтелектуальні знаки, яким дуже цікаво один з одним.

Рак (21 червня – 22 липня) – Діва (23 серпня – 23 вересня)

Керована Місяцем панночка-Рак – найчутливіша з усього гороскопу. Вона ставиться до кохання дуже серйозно, оточує партнера турботою та завжди враховує його інтереси. Багато хто користується цим – але тільки не чоловік-Діва з його загостреним почуттям справедливості.

Він цінує старання половинки та відповідає відданістю. А ще мотивує дівчина-Рака, що вічно сумнівається, на досягнення нових висот і вчить не замикатися на домашньому світку. З ним Рак сміліє, адже вона почувається у повній безпеці.

Лев (23 липня – 22 серпня) – Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Головна королева зодіакального кола звикла бути в центрі уваги і просто не уявляє свого життя без компліментів та поклоніння. Вгамувати спрагу уваги їй допоможе Стрілець, що належить до тієї ж вогняної стихії.

Вони не набридають одне одному, їхнє сімейне життя буде сповнене яскравими враженнями, несподіваними сюрпризами, бурхливими сценами та не менш бурхливими примиреннями.

Діва (23 серпня – 23 вересня) – Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Хто сказав, що союз двох практичних та розважливих людей – це нудно? Навпаки, вони добре розуміють цінність один одного, і їм завжди знайдеться, про що поговорити.

Поки інші пари з’ясовують стосунки, Діва та Козеріг, взявшись за руки, йдуть до повної гармонії та спільного процвітання. У їхніх стосунках є все: дружба, повага, кохання та іноді навіть вірші під місяцем. Ідеальна пара з погляду балансу.

Терези (24 вересня – 23 жовтня) – Риби (19 лютого – 20 березня)

Дівчина-Терези закохується очима, але любить – серцем. Головний естет гороскопу, вона зачаровується привабливою зовнішністю та добрими манерами, але при цьому їй вкрай важлива і внутрішня краса – шляхетність, доброта, здатність до подвигів.

Все це вона знаходить у чоловікові-Рибах: знається на стилі і одягнений з голочки, він при цьому неймовірно глибокий і душевний, альтруїстичний і готовий безкорисливо допомагати людям. А ще щиро захоплюється Терезами, вважаючи її ідеалом жінки.

Скорпіон (24 жовтня – 21 листопада) – Рак (21 червня – 22 липня)

Мало хто знає, що дівчина-Скорпіон може бути не лише пристрасною, а й ніжною. І пробудити в ній це рідкісне почуття здатний м’який, спокійний Рак, що тонко відчуває.

Він урівноважує «киплячу» натуру Скорпіона і в усьому її підтримує, а вона платить йому турботою і надихає виходити зі своєї раковини. Ця пара відмінно відчуває один одного і, незважаючи на різний темперамент, завжди знаходить спільну мову. Саме той союз, в якому кожен стає трохи кращим.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня) – Овен (21 березня – 20 квітня)

Позитивна і легка у спілкуванні панночка-Стрілець не зациклюється на недоліках оточуючих і завжди здатна розглянути переваги. Головне для неї у відносинах – щоб половинка не перешкоджала її вільним переміщенням та підтримувала різного маштабу ідеї.

Тому Стрільцеві так підходить Овен: такий же гарячий і легкий на підйом, він стане ідеальним чоловіком для жінки, якій не потрібний ідеальний чоловік. Проте їм завжди цікаво один з одним.

Козеріг (22 грудня – 19 січня) – Телець (21 квітня – 20 травня)

Козероги славляться практичністю та винятковою вірністю. Вони не розкидаються, не дивляться на всі боки, а посилено працюють над тим, щоб будинок був справжньою «повною чашею». Допоможе в цьому їм Телець – ще один земний знак, що цінує комфорт та стабільність.

Разом вони досягнуть великих висот, адже у них схожі цілі та одні цінності, що перетворює їх на злагоджену команду. До того ж у цих знаків чудова сумісність, яка тримається на схожості темпераментів.

Водолій (20 січня – 18 лютого) – Близнюки (21 травня – 20 червня)

У дівчині-Водолій незбагненним чином уживаються мрійливість і вимогливість, в’язливість і волелюбність, почуття гумору та інтелектуальна скрупульозність. І оскільки вона не прихильниця теорії про те, що «протилежності притягуються», їй ідеально підходить знак з ідентичним набором протиріч – Близнюки.

Два повітряні знаки набувають особливостей один одного, з повагою ставляться до особистих кордонів і захоплюються однаковими речами. Передбачити неважко: на них чекає дуже яскраве і щасливе сімейне життя.

Риби (19 лютого – 20 березня) – Скорпіон (24 жовтня – 21 листопада)

Загадкова і тонко відчуваюча дівчина-Риби потребує міцної опори і тієї самої «кам’яної стіни», яка захистить її від життєвих негараздів. Таким захисником стане Скорпіон – знак, з одного боку, сильний та пристрасний, а з іншого – здатний на турботу та відданість.

У суспільстві Риби цей гарячий мачо перетворюється на справжнього лицаря без страху та докору, готового на будь-які подвиги заради коханої. А вона, своєю чергою, розуміє його без слів і духовно збагачує. Сильне потяг між цими водяними знаками зберігається довгі роки.

You cannot copy content of this page