fbpx
Гороскоп

Представників декількох знаків зодіаку чекає справжня удача на початку літа. Астролог розповів, для кого цей період стане особливо щасливим

Овен (21 березня – 20 квітня)

Представникам вогненної стихії червень принесе безліч нових знайомств. А для Овнів-одинаків початок літа стане прекрасним часом налагодити особисте життя. Особливо астролог радить звернути увагу на людей, які зайняті в тій самій професійній сфері.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Самотніх Близнюків в червні також очікують різні знайомства, тому астролог Павло Глоба радить представникам цього знаку привести в порядок гардероб і зовнішність. Особливо велика ймовірність зустріти важливих людей на третьому тижні червня.

Рак (22 червня – 22 липня)

Астрологічний прогноз запевняє, що червень стане для Раків перспективним у всіх сферах життя. Перший місяць літа обіцяє безліч нових професійних і романтичних зв’язків. Так, самотні Раки зможуть змінити особисте життя, а ті, у кого були проблеми з роботою, отримають нові пропозиції.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Терезам астролог також обіцяє цікавий початок літа. Велика ймовірність зустріти любов з першого погляду. Ця зустріч в результаті може привести до серйозних стосунків.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Скорпіони-одинаки в червні зможуть заслужити прихильність відразу декількох шанувальників. Початок літа для цього знака буде наповнений цікавими пропозиціями і зізнаннями, що ховаються під діловими чи дружніми дзвінками.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Для творчих Риб початок літа стане справжнім розквітом. Червень – саме час для втілення в життя всіх найсміливіших задумів.

 

You cannot copy content of this page