Представники яких знаків Зодіаку є найбільшими зрадниками? Їх варто остерігатися

Зрада як удар у серце. Тим, хто це пережив, стає важко довіряти іншим людям: їх постійно переслідує відчуття, що це скоро повториться. Все-таки більшості людей можна довіряти, але астрологи попереджають, що з певними знаками Зодіаку варто бути обережнішими, оскільки вони схильні до зради. Так які ж це знаки Зодіаку?

Риби

Представники цього знаку легко пристосовуються до обставин, змінюють звички, своє становище та оточення, якщо це їм корисно. У пошуках «місця під сонцем» Риби можуть навіть не замислюючись зраджувати найближчих людей, але завжди намагатимуться зробити так, щоб вони виглядали жертвою обставин в очах оточуючих.

Крім того, Риби можуть зрадити заради сильного кохання. Представникам цього знаку дуже важко встояти перед сильними спокусами. Якщо Риби відчувають потяг до іншої людини, вони, швидше за все, забудуть про шлюбні обітниці. Однак, зрадивши коханого, Риби розкаюються і сильно переживають.

Діва

Представники знаку Діви надзвичайно розсудливі зрадники. Вони можуть без вагань видати інших людей, якщо це їм вигідно. Діва може бути налаштована на зраду з різних причин: можливість отримати підвищення, вища зарплата і т. д. Зрада завжди ретельно продумана і спланована – це своєрідне самовираження Діви, що доводить хитрість і винахідливість Діви.

Через зраду Діви не надто турбують себе. Це просто гра, де можна щось виграти. Якщо їм вдається досягти перемоги, вони насолоджуються її смаком без жодних докорів сумління.

Близнюки

На представників Близнюків невпевнено дивляться оточуючі. На це є вагома причина – у різних життєвих ситуаціях Близнюки одягають різні маски і грають для них корисні ролі.

Зрада для них – пусте слово! Для Близнюків немає правила: якщо їм щось знадобиться, вони, не замислюючись, зрадять найближчих людей. Звичайно, представники цього знаку напевно знайдуть досить переконливий привід, щоб допомогти їм вибратися сухими з води.

Водолій

У Водолія унікальний погляд на світ. Представники цього знаку досить мінливі, тому за певних обставин можуть без будь-якої скрупульозності вибрати зраду. Водолій завжди намагається отримати те, чого хоче, тому вони вірять, що мета завжди виправдовує засоби.

Водолії не витримують стриманості, а зраду вони точно не можуть назвати смертним гріхом. Якщо це знадобиться на шляху до мети, Водолій неодмінно цим скористається.

Стрілець

Представники цього знаку вважаються вірними і надійними, але в певних ситуаціях вони також можуть піти на зраду, що стане дійсно сильним потрясінням.

Причини зради Стрільця можуть бути найрізноманітнішими. Іноді представники цього знаку зважуються на зраду просто через емоції, що вилилися в той момент. Стрільці впевнені, що про їхній підступний вчинок ніхто не дізнається, тому готові забрати цю таємницю з собою.