Представниці цих знаків зодіаку кидають своїх чоловіків, коли не почуваються щасливими з ними. Вони вважають, що життя занадто коротке, щоб витрачати його не на ту людину

У жінок під цими знаками Зодіаку не вистачає терпіння рятувати невдалі стосунки із чоловіком.

Навіть якщо вони виходять за нього заміж, вони відмовляються від боротьби за свої стосунки та йдуть шукати щастя з кимось іншим. Проте найкраще вони почуваються на самоті.

Жінки цих знаків Зодіаку вважають, що не варто витрачати зусилля на підтримання стосунків із чоловіком, з яким вони не мають бажання йти по життю.

Вони твердо переконані, що знайти нового партнера можна у будь-якому віці. Вони не бояться рішення про розлучення і вірять, що можуть знову вийти заміж. Вони знають, як бути щасливими на самоті. Це ніколи їх не турбує.

Представниці цих знаків Зодіаку не люблять створювати стосунки примусово:

Близнюки

Жінка в знаку Близнюків ніколи не примушуватиме себе до чогось – особливо в коханні. Вона легко робить висновок, що її стосунки з чоловіком не підлягають відновленню.

Сама вона дуже відкрита і не боїться змін, тому її партнери часто не встигають за нею. Коли вона помічає, що її чоловік не має бажання розвиватися, вона йде від нього.

Терези

Пані Терези – тепла та привітна жінка. Вона може любити всім серцем. Однак у неї є й інша, темніша сторона її особистості – іноді вона відразу стає байдужою і втрачає інтерес до стосунків.

Після цього вона перестає відчувати щось до свого чоловіка і кидає його без жодних докорів сумління.

Овен

Овен – одна з тих жінок, які люблять проявляти ініціативу у романтичних стосунках. Їй подобається любовне полювання, спілкування і азарт.

На початку шлюбу вона пишається тим, що придбала чудового чоловіка, але через якийсь час він починає їй набридати. Потім вона йде і знову починає веселитися.