fbpx

Про що жінкам краще забути, аби не відштовхнути коханого

Розповіді про шанувальників

Не думайте, що чоловікам захочеться відвойовувати вас у величезної кількості суперників – скоріше, зовсім навпаки. На думку сильної половини людства, наявність «міфічних конкурентів» відбиває будь-яке бажання боротися за увагу вподобаної дівчини. Тому що в цій «боротьбі» він в будь-якому випадку не зможе уникнути порівняння, а цього чоловіка страшенно не люблять.

Бойове розфарбування

Тональний засіб, засоби для скульптування, хайлайтер і фіксуюча пудра – все це, безумовно, допоможе вам виглядати чудово. Особливо на селфі. Але якщо ви збираєтеся на побачення з хлопцем, то краще використовувати по мінімуму декоративну косметику, так як чоловіки не раз зізнавалися, що побоюються жінок з «бойовим раскрасом» на обличчі.

Розмови у стилі маленької дитини

Повірте, жодного нормального чоловіка не притягне жінка, яка раз у раз переходить на фальцет і починає в кожному реченні використовувати зменшувально-пестливі суфікси. Все тому, що більшість молодих людей все ж мріють зустріти  спокусницю, а не дівчинку-переростка, яка починає сюсюкати з ним з приводу і без.

Читайте також:Ці ознаки видають ваш справжній вік і чоловіки це теж помічають

Джерело.

You cannot copy content of this page