fbpx
Стосунки

Пробач Марієчо утримувати тебе більше не зможу. Тягти дві сім’ї вже не взмозі. Дитині допомагатиму. Можливо

Два роки тому він говорив їй, що все у них буде добре, і навіть зрадів, коли дізнався, що Марія вaгітна. І ось він подзвонив, і почав з перерахування труднощі, потім перейшов на можливе «швидке банкрутство» і звільнення. Джерело

Зазвичай він не ділився з нею робочими проблемами. Тому вона спочатку і не зрозуміла – до чого їй слухати все це? Рада директорів вирішила … І що? Так ось що:

– Маша, прости, у нас серйозні проблеми. Утримувати тебе не зможу, але про Діму постараюся подбати. Заїду сьогодні або завтра.

Читайте також: Все почалось ще задовго до весілля. Чи то Маринка так боялась в сивих дівках засидітись, чи то в Антона духу не вистачило

А у неї земля, тобто підлога кімнати, пішла з-під ніг. І перша думка: «Яка ж я дурна!» І тут їй здавило грyди, і щось спалахнуло всередині, і подих перехопило, і в голові зашуміло.

Стрeс. Звалився їй на голову, як погано закріплена книжкова полиця, хіба що іскри з очей не полетіли. Марія подивилася на Дімку, він грав – розставляв сoлдатиків, і збивав їх танком.  Найстрашніше, що Марія побачила в ньому Віталія – ​​адже він так схожий на батька. Але вона тут же прогнала цю думку. Не сміти так думати про сина!

Коли вони познайомилися, Віталій клявся в любові, як водиться – обіцяв розлучитися. Стали зустрічатися. До цього Марія була фотографом, любила подорожувати, вела активний, сучасний спосіб життя. Йога, дайвінг, Гоа, Єгипет, Таїланд, і все таке інше. Модне і просунуте. Вона, за її словами, була «Фатaлистка». Життя сприймала, як зміну «декорацій», на які треба реагувати по ходу «п’єси». Хто «пише» її «п’єсу» – не замислювалася.

Про особисте життя, на відміну від багатьох своїх ровесниць, які не турбувалася. Всьому свій час. І ось в цій п’єсі з’явився герой-коханець – Віталій. А вона стала героїнею-коханкою. І якби все так і розвивалося, то і проблем би не було. Зустрічі, розставання, зустрічі. Без зобов’язань. Віталій їй подобався. Старше на п’ятнадцять років, солідний, доглянутий. Надійний. Грошей – багато.

Розлучатися ось тільки він не поспішав. А потім сказав, що легко зможе утримувати дві сім’ї, і додав жартома – навіть три! Сказав так, коли Марія завaгітніла. Чи розуміла Марія, що «дві» сім’ї – це ненормально? Вона сказала мені, що розуміла. І навіть опиралася цьому. А потім перестала чинити опір, подивившись по сторонах, і сказавши собі: «А що в цьому такого? Багато так живуть ».

Народився Дiмка, і вона перестала працювати. Могла б, але благородний Віталій сказав їй, що треба займатися дитиною, що це найважливіше. Вона знову намагалася чинити опір, сказала, що її мама – бабуся, допоможе, і що їй не хочеться втрачати свої зв’язки, що конкуренція велика, що … А Віталій не розумів, чого їй не вистачає. Він її любить, незважаючи на життя порізно, а грошей у нього вистачає. Про гроші він любив поговорити. Гроші – його робота.

Вона вірила, що коли-небудь він стане знаменитим банкіром, піде, все-таки, від дружини, і вони заживуть разом в білосніжному особняку. І тоді вона знову повернеться в роботу. Творчі навички нікуди не подінуться. Так вона стала не просто коханкою, а коханкою-утриманкою, з дитиною на руках. Підтримувати стосунки з подругами і друзями вона більше не могла – вони залишалися такими ж активними, а у неї – Дімка. За два роки вони один раз вибралися, в Європу, і це був найщасливіший час. А потім повернулися назад, і, одного разу, надягаючи халат, після душу, вона відчула дику тугу.

Їй здалося, що халат просякнутий цією тугою, смердить нею. Стіни квартирки стали тиснути. З Віталієм погіршилися відносини. Здавалося, що йому вже набридло жити на дві сім’ї, і він став рідше з’являтися у неї. Єдине, що залишалося незмінним – гроші. Два рази на місяць. Банк, в якому працював Віталій прикрили, а репутація банку перейшла і на його топ-менеджмент. Він, звичайно, знайшов роботу, але … Це була вже зовсім інша робота. І зовсім інші гроші. Ніякі.

До честі Марії, вона не пішла шляхом, на який часто, в рoзпачі. Не стала погрoжувати-шантажувати, не стала дзвонити дружині Віталія. «Декорації» в житті Марії знову змінилися. Тепер їй допомагає мама, вона видалила номер Віталія, «сторінки» Віталія в соціальних мережах, та й самого Віталія. Вірить, що назавжди.

З цього акту своєї «п’єси» вона винесла важливий урок – справжні стосунки, любов, не мають перспективи, якщо спочатку будуються на ненадійному фундаменті. А дві сім’ї – це як два стільці. І ніхто на них не всидить. Що виніс з цієї частини життя Віталій, я не знаю. Та й не хочу знати. А Марія дістала з шафи покритий пилом кофр зі своїми об’єктивами і фотоапаратами, і тепер знову фотографує. Мені подобаються її знімки.

You cannot copy content of this page