fbpx

Прогноз карт Таро на квітень: Розклади допоможуть представникам усіх знаків Зодіаку дізнатися про те, що їм приготувала доля

Овен

Початок квітня у Овнів пройде під егідою карти «Маг». Аркан символізує наполегливість і рішучість, необхідні для завершення поточних справ. Овнам для успіху важливо знайти баланс між свідомістю і підсвідомістю, використовуючи і доводи розуму, і інтуїцію, щоб не помилитися.

В середині місяця по карті «Ієрофант» Овни зможуть знайти нових друзів, а також обзавестися корисними діловими зв’язками. Аркан обіцяє успіх, якщо Овни будуть уважні і не стануть жертвувати дорогоцінним часом на догоду миттєвим примхам.

По карті «Правосуддя» в кінці квітня Овни отримають нагороду або осуд – все буде залежати від дій в недавньому минулому. Чесність і порядність будуть гарантом нових успіхів, а спроби зшахраювати приведуть до неприємностей.

Телець

Аркан «Мир» обіцяє Тельцям дуже добрий початок квітня. За цією карткою ситуація прояснюється, з’являється можливість знайти спокій і впевненість, позбутися від усього застарілого і розчистити шлях до нових успіхів.

По карті «Місяць» Тельці можуть стати жертвами чуток і домислів, які завдаватимуть великі незручності. Порада карти – не вірити всьому, що говорять, а самостійно перевіряти достовірність слів, щоб не зайти в глухий кут.

«Маг» в розкладі обіцяє різкий старт і перспективні можливості. Тельці зможуть вийти на новий рівень як у справах, так і в особистому житті, якщо прислухаються до себе і підуть тим шляхом, який приведе до особистого щастя.

Близнюки

Карта «Правосуддя» відкриває квітень і закликає Близнюків до порядку. З цього Аркану успіх не змусить себе чекати, якщо діяти чесно, не намагатися зрізати шлях або схитрувати, забувши про честь і гідність.

«Колісниця» в розкладі – карта активних дій. Аркан вказує Близнюкам на те, що у них є необхідні знання та вміння для досягнення поставленої мети – залишається лише зробити крок в щасливе майбутнє.

Аркан «Дурень» закликає до пильності. Близнюки в кінці квітня можуть розслабитися, бачачи, що справи йдуть в гору, однак така поведінка може призвести до непоправних помилок. Порада картки – не обдурити себе і не зайти в глухий кут через недбалість.

Рак

Аркан «Мир» говорить про те, що Раки зможуть перемогти свої слабкості і досягти абсолютної гармонії. За цією карткою квітень розпочнеться зі  щастя, завершення труднощів і початку нового шляху, наповненого позитивними подіями.

Карта «Сонце» обіцяє Ракам досягнення чергової мети і гідну винагороду за працю. Аркан говорить про час, коли кожен день приносить радість, з’являються сили для нових успіхів і руху вперед.

По карті «Імператриця» Раки зможуть завершити квітень на позитивній ноті. Карта говорить про можливість покластися на долю і дати подіям статися. Відсутність поспіху дозволить прийти до довгоочікуваного результату в строк.

Лев

Квітень розпочнеться з карти «Суд», яка повідомляє Левам про завершення періоду труднощів або застою. Аркан обіцяє звільнення і довгоочікуваний прорив, коли можна сміливо братися за справи.

«Повішений» в розкладі – карта, яка закликає Левів не впадати у відчай, якщо якась із справ не просувається далі. У цій ситуації найкраще переключитися на іншу діяльність, щоб не втрачати часу дарма.

По карті «Верховна жриця» Левам знадобиться вміння вичікувати і не поспішати з висновками. Позитивний Аркан говорить про успіхи, але в тому випадку, якщо Леви відмовляться від ризикованих справ і не підуть на поводу стороннього думки.

Діва

Аркан «Помірність» для Дів – карта, яка закликає до всього ставитися спокійно і холоднокровно. Шлях, обраний Дівами, приведе до успіху, якщо не гарячкувати і не робити необачних вчинків.

«Пустельник» в розкладі – карта, яка вказує на вимушену ізоляцію. З цього Аркану Діви зможуть вибрати час для роздумів і відпочинку, щоб поповнити запас енергії і набратися сил для рішучих дій.

Аркан «Маг» закликає Дів взяти ініціативу в свої руки, щоб досягти нових успіхів. За цією карткою важливо знайти баланс між почуттями і розумом, щоб не помилитися і не стати заручниками своєї недалекоглядності.

Терези

Карта «Сила» відкриває квітень, і по ній Терези можуть сміливо втілювати в життя свої мрії. За цією карткою важливо зберігати оптимістичний настрій і пускати енергію в мирне русло, щоб досягти результатів вчасно.

По карті «Верховна жриця» Терезам не можна поспішати. Аркан закликає вичікувати і довіритися внутрішнього голосу. Інтуїція підкаже, коли потрібно зробити рішучий крок, щоб знайти щастя.

Аркан «Пустельник» говорить про необхідність взяти паузу, щоб ще раз скоригувати плани і зрозуміти, що ж насправді потрібно зробити, щоб знайти щастя. В кінці квітня у Терезів з’явиться можливість знайти відповіді на хвилюючі питання і завершити місяць вдало.

Скорпіон

Карта «Сила» закликає Скорпіонів почати квітень з рішучих дій. За цією карткою успіх не змусить себе чекати, якщо не звертати з обраного шляху і долати тимчасові перепони.

Аркан «Вежа» закликає Скорпіонів попрощатися зі старими звичками. З цього Аркану в життя прийдуть позитивні зміни, якщо бути до них готовими і сміливо дивитися в майбутнє.

По карті «Помірність» справи будуть просуватися досить повільно, і Скорпіонам потрібно витримка, щоб не зробити необачних вчинків. Поклавшись на долю, вийде впоратися з будь-якими труднощами.

Стрілець

Аркан «Місяць» вказує на невпевненість і страхи, які заважають Стрільцям залучати в життя позитивні зміни. Порада карти – боротися за своє благополуччя і без сумнівів дивитися в очі небезпекам. На перевірку багато з побоювань виявляться безпідставними.

Карта «Ієрофант» закликає Стрільців знайти в собі сили, щоб відмовитися від дозвілля і зайнятися дійсно важливими справами. В середині місяця буде ідеальний час для того, щоб досягти поставлених цілей.

В кінці місяця у Стрільців буде можливість звільнитися від нав’язаних стереотипів. Карта «Маг» говорить про те, що прийняття самостійних рішень і вибір свого шляху приведуть до запаморочливих успіхів.

Козеріг

По карті «Сонце» Козероги зможуть почати квітень з відпочинку, щоб набратися сил, або ж втілити в життя сміливі плани, на які раніше не вистачало рішучості. Карта говорить про час, коли будь-які перешкоди будуть по плечу і в житті не буде відбуватися нічого поганого.

Аркан «Маг» закликає Козерогів перестати мислити стереотипами і йти шляхом більшості. В середині квітня з’явиться можливість знайти свій шлях, який не тільки принесе задоволення, а й призведе до нового рівня життя.

«Сила» в розкладі – карта, яка закликає Козерогів зважитися на важливі зміни в житті. Аркан говорить про те, що Козероги зможуть подолати будь-які перешкоди, якщо не побояться відповідальності і нововведень.

Водолій

Аркан «Колесо фортуни» віщує зміни. Водолії повинні бути готові до того, що життя зробить крутий віраж. У такій ситуації важливо не оступитися, тому варто залишити все як є і дати подіям статися, щоб пізніше взяти кермо влади в свої руки.

По карті «Мир» ситуація прояснюється, і Водолії зможуть побачити перспективу. Аркан обіцяє спокійний час, коли неприємності йдуть, і в житті настає світла смуга, повна приємних змін і новин.

«Вежа» в розкладі – карта, яка вказує на необхідність попрощатися зі стереотипами. Водоліям в кінці квітня має бути відмовитися від застарілих планів і ідей, щоб в життя прийшли позитивні зміни.

Риби

«Імператор» в розкладі на початок квітня закликає Риб взяти відповідальність в свої руки і не ніяковіти. За цією карткою є можливість завоювати авторитет і залучити успіх, якщо працювати чесно.

Аркан «Мир» говорить про те, що Риби зможуть переступити смугу невдач і залучити в життя потрібні зміни, а також виконати найзаповітніші бажання. Важливо лише налаштуватися на хвилю успіху і не дозволяти нікому втручатися в плани.

По карті «Вежа» Рибам важливо позбутися від усього, що заважає розвитку. Це можуть бути і шкідливі звички, і застарілі плани, і стереотипне мислення. Розставивши рамки, Риби зможуть досягти нових успіхів.

You cannot copy content of this page