Прогноз на майбутнє: що нас чекає в найближчі п’ять років

Планети, які знаходяться близько до Землі та Сонця, постійно змінюють свій знак Зодіаку. Щодо далеких планет, то вони роблять це раз на кілька років. У найближчі п’ять років на нас чекають транзити таких планет як Плутон, Уран та Нептун. Астрологи розповіли, чим це загрожує людству.

Цей прогноз ґрунтується на транзитах планет, описаних далі.

Уран

Ця планета пробуде в знаку Тельця до 2026 року. Потім він перейде до знаку Близнюків. Це означає, що до 2026 року на нас чекає складний період у кармічному плані. Уран вимагає плати за минулі помилки. До 2026 року він заважатиме нашому фінансовому зростанню.

Уран любить перебувати в Близнюках. Це означає, що починаючи з 2026 року люди знайдуть свободу у спілкуванні. Планета зробить нас творчо активними. Корисно виявлятиме нестандартність мислення. Багаторазово посиляться інформаційні потоки, а це означає, що людство зможе зробити суттєвий стрибок уперед, особливо у точних науках. З іншого боку, ми будемо менш обережними та обачними.

Плутон

Друга планета, від якої залежатиме весь лейтмотив найближчих років – Плутон. Він до 2023 року все ще перебуватиме у знаку Козерога. Це означає, що людство зможе боротися з лінню та апатією. До 2023 року багатьом країнам та окремим людям вдасться поставити перед собою важливі цілі та набути потужної мотивації. На жаль, цей період буде дуже тривожним. Обстановка у світі поступово розпалюватиметься, що неминуче позначатиметься на нас із вами.

До 2023 року всім нам властиво ставити цілі, але з переходом Плутона в знак Водолія в 2023 році ці цілі почнуть втілюватися в життя. У Водолії планета пробуде довгі 20 років, а це означає, що в найближчі десять років на нас чекають доленосні зміни на краще. Плутон подарує нам волю до перемоги, упевненості. Станеться це не стихійно, а поступово. Він буде спрямовувати нас за допомогою важливих життєвих уроків та посильних випробувань.

Нептун

Ця планета до 2026 року все ще пробуде у знаку Риб. Світ буде роз’єднаним, а люди продовжать прагнути егоїзму і усамітнення. З 2027 року Нептун опиниться в наступному знаку – Овні. Почнеться його рух по зодіакальному колу, який триває аж 160 років. Це означає, що приблизно у 2027 році людство та кожну людину окремо чекає велике оновлення.

Завдяки Нептуну розпочнеться тривалий за мірками людського життя період, під час якого писатиметься нова історія. Приблизно 160 років тому почалася індустріальна революція та розквіт науки. У сукупності з переходом у 2026 році Урана у Близнюків ефект буде просто феноменальним.

Астрологи припускають, що людству належить зробити найпотужніший ривок уперед. Це допоможе перемогти різні хвороби, вивести комп’ютерні та цифрові та нанотехнології на новий рівень, який зараз у 2022 році здається недосяжним.