Прогноз на місяць дасть вам можливість стати успішніше і завершити літо правильно: гороскоп на серпень

Прогноз на місяць дасть вам можливість стати успішніше і завершити літо правильно. Це буде дуже динамічний і цікавий період з точки зору енергетики.

Використовуйте будь-яку можливість отримати те, про що ви мрієте.

Овен
З 1 по 6 серпня головний антагоніст Овнів Венера буде дуже слабкою через перебування в Діві. У ці дні може знизитися кількість сварок і розбіжностей між Овнамі і оточуючими їх людьми. З 8 по 10 серпня Венера буде посилена потужними аспектами. У ці дні можливі грошові втрати, непорозуміння і конфлікти на рівному місці.

Решту місяця перебування Венери в Терезах буде підвищувати її енергетику, тому астрологи не радять Овнам ризикувати в сфері любові і фінансів. Перші два дні місяця виявляться сприятливими для тих Овнів, які зайняті в сфері мистецтва. Причиною служитиме сильне Сонце в сприятливих аспектах.

З 7 по 11 серпня ситуація виявиться ще більш приємною: Сонце буде безперервно вступати в аспекти з планетами. Це може позитивно вплинути на кар’єру, любов і справи Овнів. З 25 по 28 число потужне Сонце допоможе Овнам змінити обстановку і відмовитися від речей, які заважають бути щасливими.

Телець
Єдиний по-справжньому небезпечний період для Тельців – з 26 по 28 серпня. Марс, Уран і Плутон, головні антагоністи Тельців, виявляться в потужних підсилюючих аспектах. Це буде час небезпек та ілюзій. Мотивація може повністю покинути представників цього Знака Зодіаку.

На ці три дні краще не планувати жодних важливих зустрічей, романтичних побачень, поїздок. Плани можуть зірватися через будь-які дрібниці. Тільки сильний Місяць зможе допомогти Тельцям в серпні. Вдалими днями будуть 1, 4 і 5, 8 і 9, 31 серпня. У цей час з’явиться шанс вирішити проблеми і змінити ситуацію накраще.

З 26 по 28 серпня, як було сказано вище, планети-антагоністи будуть потужними. Сильний Місяць в Рибах трохи виправить становище, але ці дні все ж будуть швидше негативними, ніж позитивними. Тельці можуть стати ревнивими і егоїстичними. Позбутися від ревнощів допоможуть ефективні змови.

Близнюки
З 7 по 11 число помічник Близнюків, Меркурій, буде вкрай активним, як і більшість інших планет. У цей час з’явиться шанс досягти успіху в будь-якій сфері життя, перемогти негативні вірусні програми, позбутися від невпевненості і печалі. Близнюкам буде посміхатися фортуна.

18 серпня Меркурій виявиться в дуже важливому і потужному аспекті з Венерою, через що астрологи радять Близнюкам призупинити любовні справи і пошук другої половинки, сконцентрувавшись тільки на фінансовому боці життя. Аналогічною буде ситуація з 27 по 29 серпня, коли дружня планета знову заграє всіма барвами. У ці три дні корисними будуть дорогі придбання.

8, 9 і 10 числа антагоніст Нептун матиме потужний вплив на енергетику і удачу Близнюків. Вище було сказано, що це вдалі дні, але вплив Нептуна може перекрити сприятливу енергетику Меркурія. Щоб уникнути прикрих помилок і проблем, астрологи рекомендують йти на хитрощі і не тішити себе ілюзіями на рахунок оточуючих людей. Об’єктивність і розважливість допоможуть Близнюкам убезпечити себе від неприємностей.

Рак
8 серпня буде днем проблем в любові і грошах, тому що Марс виявиться в сильному аспекті з Венерою. У цей день негативна енергетика буде виходити буквально від усього, тому астрологи рекомендують використовувати 3 надійних способи захисту від негативу. 10 серпня антагоніст Сатурн буде перебувати в подвійному аспекті з Венерою і Сонцем.

Цей день може виявитися кризовим, млявим і розчарує. З 26 по 29 серпня негативно налаштований Сатурн також може порушити всі плани Раків. Це будуть найнебезпечніші чотири дні в серпні. На ці дати краще не планувати жодних поїздок, покупок і ділових зустрічей.

З 3 по 7 серпня дружній Місяць буде дуже потужним, тому ці дні можна вважати найсприятливішими в першій половині місяця. У ці дні у Раків може з’явитися сильне бажання щось робити, може прокинутися ентузіазм, творчий запал. Таким же енергетично потужним буде і останній день літа. Місяць опиниться в Знаку Тельця, а також в квадратурі з Марсом. Цей день можна присвятити будь-яких важливих справах і задачам.

Лев
Дружнє Сонце буде сильним в періоди з 1 по 2, з 7 по 11 і з 25 по 28 серпня. У ці дні Левів чекає найбільша удача. Можна сміливо присвячувати цей час відпочинку або, навпаки, старанній праці. Бажано діяти по натхненню в ці дні, нічого не планувати заздалегідь. Додатково слід виділити ще 6 позитивних днів.

Місяць, антагоніст Левів, буде слабким в Козерозі з 21 по 23 серпня і в Скорпіоні з 16 по 18 число. Ці дні варто повністю присвятити роботі і любові, тому що не буде ніяких різких перепадів настрою і сумнівів.

4, 5 і 31 серпня – дні дуже потужною Місяця в Тельці. Ці три дні будуть дуже небезпечними для Левова. Представники Вогненного Знака можуть стати примхливими і навіть вразливими. У ці три дні можуть відкритися нові страхи, повернуться старі переживання, активізуватися недоброзичливці і вороги. Відновити сили і енергію після неприємного спілкування Левам допоможуть фізичні вправи і заняття улюбленою справою, релаксація.

Діва
З 5 по 11 число, 18, 27, 28 і 29 серпня Дівам буде посміхатися удача практично у всіх справах і починаннях. Позитивно налаштований дружній Меркурій в ці дні буде дуже сильним через аспекти з іншими планетами.

З 19 серпня він перестане бути ретроградним, тому що решту днів серпня можна буде сміливо витрачати на навчання, отримання нових навичок, на поїздки та зміну обстановки. 18 число – день кохання. В цей час дієвими можуть виявитися ворожіння на любовну сумісність по імені. 7 серпня ворожа Венера стане сильніше при переході в Знак Терезів. Це погано позначиться на настрої Дів: він може часто змінюватися без причини.

Через посилення Венери астрологи радять уникати розбіжностей з близькими людьми з 7 по 31 серпня. Цей аспект може привести до серйозних фінансових втрат. У цей день краще нічого не купувати і не продавати, не здійснювати необдуманих вчинків.

Терези
Сонце, Марс і Плутон – головні недоброзичливці Терезів. Енергія Сонця буде руйнівною 1, 2, 7-12, 21 і 22, а також 25-28 серпня. Це будуть дуже небезпечні дні, які слід витрачати тільки на найважливіші обов’язки. Астрологи радять не ризикувати в дні сили Сонця, не витрачати багато грошей і не довіряти незнайомим людям.

Всі три антагоніста будуть сильними 18 числа. Сонце в біквінтилі з Плутоном і Марс в сeкстилі з Місяцем позбавлять Терезів творчої енергії, бажання рухатися вперед. Покровительствующая Терезам Венера посилить свою енергетику 7 серпня, перейшовши в їх Знак. Це ознаменує собою початок сприятливого періоду для любовних пригод.

23 і 31 серпня Венера буде дуже потужною через сприятливі аспекти з іншими планетами. У ці дні варто планувати справи на майбутнє, вирішувати житлові питання і шукати другу половинку. Залучити гроші і удачу можна буде силою думки. Бажано позбутися негативних установок, щоб не притягати зайві проблеми.

Скорпіон
4, 5, 8 і 9 серпня ворожа Скорпіонам Місяць буде посилений перебуванням у Тельці і Раку. Ці 7 днів можуть надати дуже негативний вплив на Скорпіонів, змусивши їх прагнути до самоти, до зміни пріоритетів, яка зараз не призведе до покращення в житті. З 25 по 28 серпня ситуація буде аналогічною, так само як і 31 серпня – в найнебезпечніший день цього місяця.

В останній день літа Місяць буде ще і в підсилюючим аспектом з Марсом. Це може привести до порушення планів, до серйозних проблем з настроєм.

Дні слабкості Місяця будуть вдалими для Скорпіонів. Саме в цей час у Скорпіонів вийде залучити в життя позитивні зміни. З 10 по 11 серпня Місяць буде у Левові, з 16 по 18 – в Скорпіоні, а з 21 по 23 – в Козерозі. Ці дні виявляться самими позитивними: ніщо не стримуватиме потенціал представників Водного Знака.

Стрілець
З 6 по 11 серпня Юпітер і Нептун будуть по черзі змінювати один одного в боротьбі за право вважатися кращим помічником для Стрільців. Планети будуть сильні, тому удача чекає представників цього Вогняного Знака у всіх сферах життя. Астрологи радять Стрільцям позбутися гнітючих думок і налаштуватися на позитивний лад. Гарний настрій буде каталізатором удачі.

19 серпня Нептун і Юпітер будуть в аспекті один з одним, тому цей день може допомогти Стрільцям розширити зону впливу, посилити інтуїцію. Найкращим днем для любові стане 23 число, тому що Юпітер і Нептун будуть в підсилюючому аспекті з Венерою. Секрет щастя буде полягати в прагненні до повної гармонії з близькою людиною.

18 і 29 серпня антагоніст Стрільців Меркурій буде посилено аспектами з іншими планетами. Ці два дні слід провести на самоті, в рідних стінах, в домашніх турботах. В інші дні Меркурій буде «тонути» в неймовірній силі Юпітера і Нептуна.

Козеріг
1, 2, 8, 9, 10, 22, 23, і 31 серпня Марс і Сатурн, головні помічники Козерогів, виявляться в сильних аспектах з іншими планетами. У ці вісім днів може статися багато важливих подій на всіх фронтах. Можна буде спробувати знайти нові захоплення, інтереси і хобі, або присвятити ці дні монотоннійі важкій роботі.

З 26 по 29 серпня Сатурн буде дуже потужним. Це зробить кінець місяця ідеальним для перегляду системи цінностей, для постановки нових завдань і глибокого самоаналізу. 6 і 7 серпня будуть найневдалішими днями за весь місяць, тому що антагоніст Юпітер виявиться в дуже сильних негативних аспектах. Ці дні будуть пов’язані з протестом, грубістю і нескінченними настирливими проблемами.

4 і 5 серпня Місяць, другий противник Козерогів, буде перебувати в Знаку Тельця, що може викликати порушення планів у сфері любові. Фортуна може покинути тих Козерогів, які знаходяться в пошуку другої половинки.

Водолій
Найбільш дисгармонійними днями серпня для Водоліїв можна вважати періоди з 1 по 2, з 7 по 12, з 21 по 22, з 25 по 29 серпня. 12 і 29 числа негативно налаштований Плутон буде дуже потужним, а в інші з перерахованих днів посилиться антагоніст Сонце. Водолії можуть стати вкрай запальними в ці дні.

Щоб удача їх не залишила, а близькі люди не втратили до них повагу, доведеться контролювати свої емоції і по-новому поглянути на ситуацію. Навіть якщо зробити це буде непросто, варто спробувати змінити своє ставлення до звичних речей.

З 8 по 10 число союзний Нептун допоможе подолати деякі проблеми. Змагатися з Сонцем йому буде складно, але хитрість прийде на допомогу самим амбітним і творчим натурам. З 26 по 29 число союзний Сатурн буде перебувати в підсилюють аспектах, але йому також не вдасться переплюнути Сонце в спробах захопити владу. Правда, планета зможе посилити привабливість Водоліїв і допомогти їм позбутися від негативних думок. Зробити це також можна за допомогою ефективної медитації.

Риби
З 5 по 11 серпня – найнебезпечніший період для Риб, тому що ворожий Меркурій буде дуже небезпечним і сильним. Кожен з цих 7 днів може виявитися неймовірно складним. Можливо, про Риб будуть розпускати чутки і плітки. З’явиться ризик конфліктів, скандалів.

Поїздки краще відкласти на інші дні. Знайомства теж можуть принести Рибам проблеми і розчарування. З 27 по 29 серпня ситуація буде практично аналогічною через потужні аспектів Меркурія з іншими планетами. Додасть масла в вогонь той факт, що 19 серпня Меркурій позбудеться від ретроградності. Через це проблеми в любовній сфері стануть більш значними і болісними.

Решту днів місяця будуть досить позитивними. Особливо слід виділити дні потужної Місяця: 1, 4 і 31 серпня. Фізична активність з 7 числа і до кінця місяця буде хорошим способом позбутися від переживань і агресії, тому що союзна Венера стане сильніше, перейшовши в Знак Терезів. 19 серпня – день тригона Юпітера і Нептуна. Дві союзні планети допоможуть Рибам зняти гострі проблеми і досягти успіху в роботі, підкорити нові висоти, перемогти вади та слабкості , налаштуватися на потрібний лад.

Джерело.