fbpx

Прогноз на серпень допоможе вам правильно спланувати справи і зрозуміти, де ховається удача. Астрологи дали безліч корисних порад для всіх знаків Зодіаку

Овен

У першій половині серпня астрологи радять Овнам економити сили і енергію, тому що планети будуть не в найкращому положенні. Важливо абстрагуватися від усього, що робить нас слабкими і вразливими. Також корисно буде внести різноманітність в дозвілля – незвичайний відпочинок і нові захоплення швидко приведуть Овнів до тями і допоможуть їм відчути смак життя, щастя і позитив. Друга половина серпня – час глобального перезавантаження.

Телець

У Тельців починається відмінний період для духовних пошуків і практик. Важливо молитися, шукати сенс життя. Можна також почати медитувати. Навчитися цьому не так складно, як здається, а ефект буде просто феноменальний. Також астрологи кажуть про те, що у кожної дії повинна бути доцільність і обґрунтованість. Не потрібно витрачати енергію даремно, особливо в самий розпал місяця. Тельцям захочеться встигнути зробити відразу все, але поспіх і багатозадачність не доведуть до добра. Краще скласти плани на місяць вперед і не ризикувати.

Близнюки

Людям цього знака експерти радять діяти в звичному ритмі. Не потрібно винаходити колесо, займаючись пошуками нових справ і турбот. Що стосується любовної сфери, то самотніх Близнюків любов знайде сама. Що стосується тих, хто вже в стосунках, то цим людям варто більше часу присвячувати другій половинці. Кохана людина може стати нервовою в останні тижні літа. У роботі і бізнесі місяць обіцяє бути продуктивним, але краще не чекати швидкого прибутку.

Рак

Раки в серпні раз у раз будуть нервувати і дратуватися без особливої на те причини. Це буде відбуватися на роботі і вдома, на вулиці і під час прогулянок. Так, деякі люди дратують нас без причини, але Ракам не варто говорити їм про це або демонструвати це побічно, через негативне ставлення. Потрібно набратися терпіння і вдихнути глибше. Друзі дуже важливі, особливо зараз. Що стосується фінансової та робочої сфери, то астрологи радять економити час, а не гроші. До 10 серпня можна сміливо покладатися на інтуїцію – Меркурій загострить шосте чуття.

Лев

Левам на початку місяця вдасться перетворити свій внутрішній світ і підвищити енергетику. Також корисними будуть медитації і банальний відпочинок, зміна обстановки. Корисно буде відвідувати нові місця, розважатися, витрачати гроші на себе улюблених. У другій половині серпня Левам варто бути обережнішими в любовній сфері, адже можуть відкриватися любовні трикутники. Астрологи радять людям цього знака позбутися ілюзій.

Діва

У серпні можуть мати місце різні негаразди, причому їх поява буде раптовою і несвоєчасною. Їх буде небагато, але наслідки виявляться неприємними. З іншого боку, місяць буде ідеальним для освоєння нових корисних практик, що дозволяють заглянути вглиб своєї душі – усвідомлених сновидінь, медитацій. У важких ситуаціях можна сміливо звертатися за допомогою до близьких. Що стосується роботи, продуктивність почне рости з 11 серпня.

Терези

Терезам варто особливу увагу приділити своєму зовнішньому вигляду, а також його зміні. Жінкам цього знака можна відправитися до перукаря, на косметичні процедури, а чоловікам оновити гардероб. У спілкуванні з оточуючими важливо бути тактовними. Планети зроблять людей трохи більше злопам’ятними, тому краще не переходити нікому дорогу. Навпаки, зараз важливо закопати сокиру війни.

Скорпіон

У багатьох представників цього Знака останнім часом було багато негараздів у різних сферах життя. Настав час змінити все, повернувши життя в колишнє русло. У серпні у Скорпіонів буде для цього все необхідне Юпітер, знову повернувся у Водолія, допоможе цим людям вирішити свої проблеми. Можна провести глибокий самоаналіз, подивившись на своє життя з боку. Однак не потрібно впадати в крайності, оскільки зараз є багато справ і проблем, які чекають негайного вирішення.

Стрілець

Стрільців навколишні люди будуть часто виводити на конфлікт в серпні. Це означає, що прийшов час навчитися зберігати свою енергетику, переставши злитися. Перед кожною відповіддю в бык провокаторів краще замислюватися про наслідки. В кінці літа у Стрільців в голові може з’явитися купа не розумних думок і негативних спогадів. Не варто думати, що це назавжди. З приходом нової пори року все зміниться. В цілому серпень буде дуже вдалим часом для навчання, отримання нових знань і досвіду, зміни роботи.

Козеріг

У Козерогів з початку другої декади місяця можливе підвищення занепокоєння. Зірки і планети змінять положення, що призведе до внутрішніх змін. Також астрологи відзначають, що серпень стане вдалим часом для легкої роботи, що не вимагає максимальної концентрації. Великы успіхи можуть чекати Козерогів і в любові, але тільки якщо вони не стануть ділитися своїми негативними емоціями з оточуючими. В роботі корисно буде розкрити тему партнерства. Взаємовиручка вкрай важлива.

Водолій

У Водоліїв починається сприятливий час. Особливо сильно щастити їм буде в сфері роботи і фінансів. Можна сміливо здійснювати дорогі придбання. Не виключена поява неприємних ситуацій, в яких Водоліїв будуть критикувати або провокувати. Друга половина серпня ідеально підійде для подорожей, відряджень, великих покупок. В кінці літа астрологи радять людям цього Знака дивитися на життя через призму оптимізму.

Риби

У Риб очікується в останні 5-7 днів місяця різкі перепади настрою. Також в кінці літа Рибам варто уникати неробства. Потрібно проявляти активність у діловій та робочої сферах. Не потрібно забувати і про домашні справи. Не зайвою буде самокритика. В цілому місяць може бути дуже продуктивним. Для досягнення поставлених цілей доведеться покладатися на факти, а не на домисли.

You cannot copy content of this page