fbpx

Прогноз погоди в Україні на червень: чого очікувати від першого місяця літа

Літо – сезон канікул і відпусток. За ідеєю, цього повинна сприяти і погода, подарувавши багато сонця і тепла. Втім, як мінімум червня поки що обіцяє набагато більше різноманітну і прохолодну погоду, ніж багато хто міг очікувати.

А початок місяця і зовсім pизикує потонути в грозах. Про це Інформатор повідомляє, ознайомившись з прогнозом погоди від сайтів Gismeteo і Accuweather.

Синоптики з сайту Gismeteo вирішили перестрахуватися, не інакше. Інакше пояснити 22 дощових червневих дня складно, якщо взагалі можливо. З іншого боку, на початку червня температура повітря буде тільки зростати, досягнувши 28 ° C до четверга, 6 червня. Після цього жителів Києва чекає незначне похолодання, коли стовпчики термометра опустяться до 19 … 21 ° C.

Така погода протримається більшу частину місяця. А враховуючи, що прогноз по дощовим дням в травні явно не виправдався, дарує нам надію на відмінну погоду для прогулянок.

Читайте також: 1 червня – День батьків. Татусі й матусі, будьте щасливі!

Не сильно оптимістичніше, втім, виглядає і прогноз погоди на місяць від сайту Accuweather. Дощі обіцяють лише на 11 з 30 червневих днів. Також в кращу сторону буде відрізнятися і максимальна температура, яка досягне максимуму в 29 ° C вже 3 червня і протримається так аж до четверга, 6 червня.

До слова, і падіння температури також буде далеко не таким критичним – найхолодніше буде у вівторок, 11 травня, коли стовпчики термометра покажуть 21 ° C.

You cannot copy content of this page