fbpx

Прогноз Таро на тиждень з 1 по 7 листопада

Провести тиждень успішно і обійти неприємності вийде, якщо звернутися за порадою старшої Аркани. Прогноз на перший тиждень листопада допоможе знакам Зодіаку залучити успіх і знайти щастя.

Карти Таро дозволяють дізнатися, що станеться в найближчому майбутньому, щоб вибрати правильну стратегію.

Овен

У листопаді очікується відкриття карти “Справедливість”. Овен обіцяє винагороду за виконану в недавньому минулому роботу, або роботу над помилками. Якщо були допущені помилки. Згідно з цим Арканом, Овнам слід пам’ятати, що кожна дія відбивається в майбутньому, і потрібно діяти чесно.

«Суд» у сценарії на середину тижня – це карта, що вказує на можливість поставити крапку в складній справі, вирішити проблеми і розбіжності. Овнам доведеться боротися за благополучне майбутнє, коли важливо залишатися нетлінним і неупередженим.

«Вежа» говорить про необхідність перегляду планів і фундаментів. У Овнів відбуваються різкі зміни в житті, які пройдуть безболісно, якщо не встояти перед тим, що відбувається і залишити в минулому все, що застаріло і втратило свою актуальність.

Телець

Згідно з картою Ієрофанта, Тельцям важливо почати листопад з планування, щоб зробити дійсно важливі речі і завершити їх до нового року. По цьому Аркану допомога прийде від впливової людини, і буде дуже корисна для вирішення складних питань.

«Колісниця» вказує на час активної боротьби за своє благополуччя. Телець зможе зробити рішучий прорив, досягти довгоочікуваної мети і окреслити нові завдання, які можна вирішити протягом місяця.

“Суд” говорить про завершення труднощів. В кінці тижня Телець зможе розібратися зі складними справами, зламати токсичні відносини і звільнитися від звичок, які заважають розвитку і щастю.

Близнюки

Карта Ієрофанта обіцяє Близнюкам спокійний початок тижня, коли важливо займатися роботою, спрямованою на забезпечення благополучного майбутнього. Сила волі допоможе Близнюкам не відволікатися від роботи і не переключати увагу на другорядні завдання.

«Закохані» в сценарії – це карта вибору. Це важливо зробити, слухаючи голос серця. Близнюкам доведеться змінити своє життя, і багато чого буде залежати від рішення. Рішення має прийматися самостійно і без поспішності, адже скасувати його не вийде.

«Сонце» вказує на завершення труднощів, перемоги і успіху. Згідно з цією картою, Близнюки зможуть насолоджуватися життям, святкувати перемогу в колі близьких і окреслити нові цілі.

Рак

Аркана «Зірка» відкриває тиждень, вказуючи Ракам в правильний напрямок. По цій карті перешкод і проблем не виникне, якщо не змінити курс і діяти без поспіху. Успіх вже близький – залишилося зробити кілька кроків і отримати нагороду.

“Відлюдник” у розкладі – це карта тимчасової ізоляції. Раки зможуть зробити перерву, щоб працювати над помилками, відновитися і коригувати плани. Перерва буде доречною для тих, хто сумнівається і кому потрібен час, щоб прийняти рішення.

«Верховна жриця» закликає Раків довіряти передчуванням. Згідно з цією картою, поспіх буде згубним, і Ракам важливо поступово чекати хорошого моменту, щоб залучити до життя процвітання.

Лев

Згідно з карткою «Верховна жриця», Леви повинні бути терплячими. Незабаром з’явиться інформація, яка допоможе впоратися з труднощами і проблемами, і до тих пір важливо зберігати спокій і не поспішати.

“Сила” вказує на прорив. Леви зможуть увійти в гру за своє самопочуття, легко подолати перешкоди на шляху до щастя і досягти процвітання. Порада картки – не вагатися і прибиратися до справи.

“Смерть” у сценарії – це карта, що вказує на завершення. Згідно з ним, Левам доведеться залишити все застаріле в минулому, щоб відкрити двері в світле майбутнє. Протистояти змінам безглуздо – вони все одно оживають.

Діва

«Диявол» попереджає Дів про проблеми, якщо не боротися зі спокусами і піддаватися слабкостями. По цій карті важливо залишатися чесним і непідкупним, щоб залучити удачу і процвітання.

«Колісниця» – це карта, що вказує на час, сприятливий для активної роботи. Діви можуть досягти своїх цілей, якщо не вагаються і не сумніваються в своїх силах. Карта віщує успіх, а значить, можна сміливо займатися запланованими справами.

“Закохані” вказує на випробування, які Дівам доведеться пройти в кінці тижня. По цій карті важливо вибирати між двома альтернативами і не пропускати, щоб побудувати процвітаюче майбутнє.

Терези

Аркана «Справедливість» закликає Терезів нести відповідальність за слова і вчинки. Кожна дія вплине на майбутнє, і Терезам не можна помилятися, щоб не робити роботу над помилками, займаючи час.

Згідно з картою «Мир», Терези зможуть знайти гармонію, легко впоратися з поставленими завданнями і залишити досвід в минулому. Карта описує ситуацію правильного вибору, коли проблеми вщухають, і вони замінюються задоволенням від виконаної роботи.

“Помірність” закликає до виходу з поспіху. Терезам важливо заощадити сили і не поспішати, щоб не пропустити значущих деталей. Успіх прийде, якщо чесно працювати і не турбуватися даремно.

Скорпіон

«Дурень» відкриває тиждень, і по цій карті Скорпіонам важливо залишатися пильними. Карта описує ситуацію, коли поспіх або недбале ставлення до своїх обов’язків призведе до проблем.

«Сонце» в сценарії – це карта удачі і процвітання. Згідно з ним, Скорпіони зможуть отримати фінансову незалежність, впоратися зі складними завданнями і відкрити для себе щось нове. Не виключено, що по цій карті Скорпіони отримають успіх або просування свого бізнесу.

Карта Вежі закликає Скорпіонів попрощатися з минулим, відмовитися від старих концепцій і відкритися новим. Згідно з цим Арканом, важливо думати про майбутнє і розвиток, а не залишатися пасивним.

Стрілець

Згідно з картою Ієрофанта, Стрільцям слід прислухатися до мудрих порад. З їх допомогою можна буде вийти зі складної ситуації, не зупинятися в розвитку і справлятися з покладеними на себе зобов’язаннями.

«Сила» закликає Стрільця підтримувати баланс між фізичною і моральною силою. На цій картці будь-яка проблема буде вирішена, якщо діяти розумно. Поспішати немає сенсу, але зволікати теж не можна – потрібно бути рішучим, щоб змінити життя на краще.

“Помірність” закінчує тиждень, описуючи ситуацію пом’якшення. Стрілець зможе знайти гармонію з собою і зовнішнім світом, приймати правильні рішення і не піддаватися паніці, яка заважає благополуччю.

Козеріг

«Смерть» говорить про завершення наступного життєвого циклу. Згідно з цією картою, Козерогам доведеться попрощатися з минулим, щоб почати нові справи і проекти, які змінюють життя на краще.

Згідно з картою «Відлюдника» Козероги матимуть тимчасову ізоляцію, під час якої можна буде спокійно задуматися, не піддаючись силі зовнішнього світу. Карта внутрішньої гармонії вказує на час, який потрібно присвятити собі і подумати про своє благополуччя.

На карті «Дурень» Козероги будуть під впливом емоцій. Аркан вказує на час спонтанних дій, які можуть призвести до благополучного життя, якщо ви не боїтеся впустити зміни.

Водолій

Згідно з картою «Верховна жриця» Водоліям важливо не зупинятися в духовному розвитку. Аркан віщує глобальні зміни, а розвинена інтуїція допоможе підготуватися до них. Внутрішній голос підкаже вам час для рішучих дій, і до цього моменту важливо залишатися в спокої.

Карта «Світ» вказує на перемогу. Водолії зможуть вирішувати складні завдання, залишати в минулому образи і неприємності. Згідно з цією картою, немає нічого неможливого, якщо вірити в себе і не зупинятися на шляху до щасливого життя.

«Диявол» за сценарієм попереджає Водолія про випробування на міцність. По цій картці не можна піддаватися миттєвим примхам. Потрібно довіряти аргументам розуму, не потураючи руйнівним емоціям.

Риби

«Сила» вказує на сприятливий час для боротьби з усім, що заважає щастю. Риби зможуть залишити в минулому не тільки шкідливі звички, але і все, що робить їх нещасними і залежними.

За картою “Зірка” Риб чекають змін на краще. Карта вказує на правильний напрямок. Щоб привернути щастя, важливо не відвертатися від шляху і помітити ознаки долі, які вкажуть, чи зійдуть Риби з маршруту.

«Помірність» говорить про дружелюбність і вміння згладжувати конфліктні ситуації. Рибам важливо залишатися неупередженими і в той же час не продовжувати про емоції, які можуть зруйнувати крихкий баланс.

You cannot copy content of this page