fbpx

Прогноз Таро на тиждень з 22 по 28 березня: березень підходить до завершення, і провести залишок першого весняного місяця важливо в хорошому настрої

Овни

Аркан “Колісниця” говорить Овнам про необхідність рішучих дій. По цій карті важлива не лише реакція на події, що відбуваються, а й обачність. Зважені рішення приведуть до нових успіхів, адже авантюри та ризики будуть ускладнювати життя.

По карті “Суд” Овнів чекає довгоочікуване звільнення від турбот. Аркан обіцяє вдалий результат виконуваної роботи, але лише за умови, що Овни не будуть потурати бажанням схитрувати. Чесність і об’єктивність дозволять досягти потрібних результатів без великих витрат сил і часу.

В кінці тижня по карті “Закохані” Овнам належить прийняти відповідальне рішення, завдяки якому вийде прийти до нових перемог. Аркан нагадує, що прийняте рішення не вийде скасувати, а значить, потрібно підійди до вибору відповідально.

Тельці

На початку тижня Тельцям важливо бути готовими до несподіваного повтору подій. Аркан “Вежа” попереджає про те, що Тельці зіткнуться з необхідністю подивитися правді в очі. Тікати від нагальних проблем не можна. Уміння вичікувати та приймати відповідальні рішення вбереже від неприємностей.

Аркан “Місяць” обіцяє Тельцям неприємності лише в тому разі, якщо потурати необґрунтованим страхам і вірити чуткам. Порада карти полягає в необхідності відмови від домислів і забобонів на користь здорового мислення.

Карта “Помірність” в розкладі на кінець тижня закликає Тельців відмовитися від поспіху і не приймати рішень, якщо немає впевненості. З цього Аркану не можна ігнорувати передчуття: довіра внутрішньому голосу допоможе Тельцям не помилитися і не зайти в глухий кут.

Близнюки

Карта “Правосуддя” відкриває тиждень, і по ній Близнюкам важливо зберігати об’єктивність свідомості. З цього Аркану справедливість буде відновлена, і Близнюки зможуть отримати винагороду, якщо будуть вчиняти чесно. В іншому разі їх чекає робота над помилками.

По карті “Смерть” Близнюків чекають неминучі зміни. Порада карти — не чинити опір тому, що відбувається, щоб безболісно розлучитися із застарілим минулим і впустити в життя позитивні зміни.

“Повішений” в розкладі — карта, що закликає Близнюків відмовитися від тих справ, які просуваються повільно або зайшли в глухий кут. Настала пора змінити тактику, щоб досягти мети без зволікання.

Раки

“Смерть” в розкладі для Раків — карта, що закликає до відповідальності. З цього Аркану Раків чекає звільнення від усього, що втратило сенс, і цим змінам не можна чинити опір. З життя неминуче йде все неактуальне, а значить, настала пора змінюватися і змінювати ситуацію на свою користь.

Аркан “Ієрофант” говорить про мудрість і вміння використовувати свої кращі якості. Ракам з цього Аркану належить присвятити себе осмисленій праці, не відволікаючись на неробство. Уміння виконувати справи в строк буде винагороджено.

Карта “Суд” говорить про прорив, коли Раки зможуть завершити складний проєкт, звільнитися від залежності та відновити справедливість. Карта говорить про те, що Раки виграють, якщо будуть чесні перед собою та оточенням.

Леви

“Верховна жриця” в розкладі для Левів — карта, що закликає довіритися передчуттям. Аркан описує ситуацію, коли поспіх буде згубним, і Левам належить потренувати силу волі.

Аркан “Мир” вказує Левам на досягнення поставленої мети. По цій карті перешкоди зникають, з’являються ясні перспективи та можливість змінити ситуацію в кращу сторону. Аркан також говорить про примирення, і Леви зможуть зарити сокиру війни.

Карта “Ієрофант” закликає Львів приділяти час справам першорядної важливості, щоб встигнути все вчасно. Аркан обіцяє зустріч з наставником, який допоможе прийняти складне рішення і вбереже від помилок, якщо Леви прислухаються до цінних порад.

Діви

Карта “Дурень” вказує Дівам на необхідність уважно стежити за ходом подій. Аркан попереджає про те, що Дівам не можна втрачати пильності, щоб не упустити важливий момент і не зайти в глухий кут.

“Помірність” в розкладі — карта, яка закликає залишити спроби прискорити час. По цій карті Дівам потрібно бути обачними, щоб події йшли своєю чергою і не довелося виконувати роботу над помилками.

Аркан “Диявол” обіцяє проблеми лише в тому разі, якщо Діви будуть потурати своїм примхам, забувши про розумну обережність. По цій карті важливо остерігатися авантюр і впливу з боку маніпуляторів.

Терези

Аркан “Правосуддя” відкриває тиждень і говорить про те, що Терези повинні чинити чесно. Така тактика призведе до успіху швидше і не змусить проводити роботу над помилками. Спроба обману може привести до сумних наслідків.

По карті “Колесо Фортуни” Терези повинні прийняти свою долю і не намагатися змінити хід подій. Навіть якщо здається, що все йде не за планом, панікувати немає сенсу. Через деякий час все встане на свої місця, і Терези зможуть взяти ситуацію під контроль.

Карта “Вежа” обіцяє зміни. Аркан описує ситуацію, коли руйнуються помилкові цілі, відходять у минуле плани та ідеї, яким не судилося здійснитися. Терезам належить почати новий період життя, повний нових ідей.

Скорпіони

По карті “Відлюдник” Скорпіони зможуть почати тиждень з роздумів. Аркан говорить про необхідність відмовитися від застарілих планів та ідей, скорегувати поставлені завдання і запастися терпінням.

Аркан “Ієрофант” закликає Скорпіонів не відмовлятися від мудрих порад і допомоги. Карта радить зміцнювати ділові зв’язки, не забувати про свої обіцянки та не ігнорувати прохання з боку друзів.

По карті “Імператор” Скорпіони зможуть зайняти довгоочікувану посаду, якщо проявлять витримку і терпіння. Карта закликає спиратися на свої кращі якості, щоб зарекомендувати себе та обійти конкурентів.

Стрільці

Початок тижня, судячи з карти “Колесо фортуни”, пройде активно. Аркан закликає Стрільців не противитися неминучим змінам, які увірвуться в життя не за розкладом.

По карті “Сонце” Стрільців чекає тріумф і гідна нагорода. Також Аркан говорить про можливість підкорення нових вершин, якщо не зволікати та не боятися зробити крок у невідомість.

Аркан “Повішений” говорить про період, коли Стрільці будуть перебувати в глухому куті. Їм належить скорегувати плани та тимчасово залишити роботу, щоб не втрачати часу даремно. Переключившись на інший рід діяльності, їм буде простіше досягти успіхів.

Козороги

Аркан “Повішений” в розкладі для Козорогів обіцяє припинення справ. По цій карті не потрібно намагатися увійти в замкнені двері, і Козорогам належить дещо змістити курс, щоб знайти вихід з глухого кута.

По карті “Світ” Козороги знайдуть ясність і зможуть зрозуміти причину, по якій на початку тижня не можна було продовжити розпочате, виправити неточності та отримати нагороду за свою працю.

“Колісниця” в розкладі — карта дій, коли доля дає прекрасні можливості. Козорогам належить активно боротися за своє щастя, спираючись на отримані раніше навички та знання.

Водолії

Карта “Повішений” попереджає Водоліїв про те, що від деяких витівок краще відмовитися, щоб потім не шкодувати про втрачений даремно час.

Аркан “Відлюдник” говорить про необхідність усамітнення. По цій карті Водолії зможуть призупинити справи, залишитися наодинці зі своїми думками та скорегувати плани, щоб не допустити помилок.

Аркан “Зірка” говорить про перемогу і швидку нагороду. Аркан обіцяє Водоліям тріумф, якщо вони не згорнуть з наміченого шляху.

Риби

“Місяць” в розкладі для Риб — карта, що закликає залишити сумніви й страхи. На шляху можуть зустрітися недоброзичливці, і Риби мають бути сильними, щоб не стати їх жертвами.

Аркан “Ієрофант” говорить про можливість отримати мудрі поради та знайти наставника, який допоможе в боротьбі з перипетіями долі. Риби мають бути готові смиренно працювати, не шкодуючи сил, щоб їх мрії стали реальністю.

Карта “Сила” говорить про необхідність рішучих дій. Цей Аркан повідомляє про перемогу над страхами, які заважали Рибам і ускладнювали шлях до нових успіхів.

You cannot copy content of this page