fbpx

Прогнозом поділилася знаменитий астролог. 22, 23, 24 Квітня деякі знаки чекайте змін, будуть уроки від матеріального світу

Прогнозом поділилася знаменитий астролог, яка радить спокійно сприймати виклики долі та з кожним днем наближатися до своїх цілей.

Терези

22, 23, 24 Квітня слід наполегливо добиватися свого, рекламувати, просувати себе і свої інтереси (послуги).

Але від вас будуть потрібні цілеспрямовані зусилля  заради досягнення мети. Ваша репутація в очах суспільства покращиться, так що, якщо ви збираєтеся висловити свої ідеї і думки або продемонструвати свої навички, зараз саме слушний час.

Крім того, Квітень, Травень найкращим чином підходить для важливих змін у житті.

Це може бути зміна статусу, реєстрація підприємства, шлюб, вступ у володіння чим-небудь та інші офіційні заходи, які допоможуть вам рухатися далі, а не топтатися на місці.

Скорпіон

У спілкуванні велике значення матиме дипломатичність, особиста чарівність, вміння зачаровувати і домовлятися.

У фокусі уваги багатьох людей можуть бути справи, які пов’язані з користю для суспільства, для оточуючих людей або для тварин.

Травень для вас знаменує набуттям фундаменту в житті, визначеності та стабільності. Ви можете потрапити в нові для себе зовнішні обставини або самі створите ситуації, які будуть керувати вами довгі місяці.

Будуть якісь уроки від матеріального світу, потрібно бути більше прагматиком.

Леви

Леви будуть прагнути до яскравих емоцій і нових незабутніх вражень. Астролог впевнений, що всі їхні мрії збудуться до кінця весни.

До яскравих емоцій і подій буде прагнути Лев протягом усього місяця.

Стрілець

Увагу потрібно приділити дітям, бо вони швидко ростуть та потребують саме зараз вас.

Для вас, які пливуть за течією, цей період  може супроводжуватися раптовими грошовими надходженнями. Період сприятливий для наполегливої праці, таємних досліджень, духовних практик і медитацій.

Фото, Олександри. 2023 р.

You cannot copy content of this page