fbpx
Гороскоп

Прогнози щодо можливого наступу Росії на Україну взимку 2022 року: хто з відомих астрологів попереджав про війну

До вашої уваги невеличка добірка прогнозів щодо можливого нападу Росії на Україну на початку 2022 року. Тут бачимо, що більшість прогнозів є позитивними (іноді аж занадто) і – традиційно для астрологів – досить розмитими. Водночас якщо на момент прогнозу ще не було відомо про накопичення російських військ біля наших кордонів і можливий напад, то “езотерики” про них і не згадають.

Альбіна Пономаренко, астролог і “астропсихолог”:

Жовтень 2021 (znaj.ua). 30 березня 2022 року Україна може здобути воєнну перемогу і повернути втрачені території, можливо навіть Крим (можна й не чекати до кінця березня, щоб зрозуміти, що так скоро Україна Крим не поверне. – Авт.). А 13 липня – це дійсно аспект миру. Для нього цього дня складаються всі умови, а від нас потрібні тільки бажання, сила і воля. Тоді всі питання можна буде розв’язати.

Жовтень 2021 (znaj.ua). Початок січня буде неоднозначним, у країні можливі вияви невдоволення. Але 19 січня буде дуже хороший аспект, який повинен розв’язати ці проблеми (в першій половині жовтня, коли Пономаренко давала прогноз, ще не було новин про накопичення російських військ біля українського кордону, тому астролог і не могла знати, що 19 січня хороших аспектів не буде: навпаки, всі тільки й говорили про можливий напад Росії. – Авт.).

Проблеми можуть бути пов’язані з ухваленням бюджету або з курсом гривні. “У липні 2022 року можливе примирення ворогуючих сторін як в Україні, так і поза нею. Ймовірно, на Донбас прийде мир або хоча б перемир’я” (а якщо не прийде, в наступному прогнозі можна знову зсунути дати. – Авт.).

Січень 2022 (Факти ICTV). Восени-влітку на нас чекає перемога на міжнародній арені. 30 березня – дуже хороший аспект. Він може бути аспектом миру, перемоги чи якихось успіхів на міжнародній арені. Можливо, це буде закріплений крок важливий на шляху до НАТО чи Євросоюзу. Тобто дуже хороші якісь події (цікаво, що б це могло бути. – Авт.).

Валерій Московченко, астролог:

Грудень 2021 (ГолосUA). У 2022 році Російська Федерація посилить агресивні дії щодо України. “Путин будет пробовать взять реванш. Тотального я не вижу, но я вижу, что будет попытка прорыва на юге, попытка “организовать” Новороссию. Ситуация будет такая, скажем, достаточно напряженная.

Заграница от нас откажется. Нас просто откинут как не справившихся со своей задачей” (навпаки, наші союзники не просто не відмовилися від нас, а й надали безспрецедентну кількість військової та фінансової допомоги. – Авт.). “Зеленский уйдет в 22-м году. Его не будет. В 22-м году будет намного сложнее, чем в 21-м – это раз. Будет обвал гривны. Поэтому я думаю, что нужно будет людям запасать сухари и доллары. Выживание – вот что будет”.

Олена Максимова, астролог:

Січень 2022 (gazeta.ua). У лютому на кордонах України загостриться конфлікт. Це стане точкою відліку – до його поглиблення або до згортання війни. Агресія сусіда не переросте в повномасштабне протистояння. 2022 рік найважчий для Росії. Там почне змінюватися влада. Росіянам стане не до нас. Заговорять про розкол країни.

2022-й критичний для Путіна. Люди намагатимуться його усунути, протести стануть регулярні. Конфлікт на Донбасі маємо шанс завершити 2023 року. Європа та Америка дедалі рідше звертатимуть увагу на нас, бо активізуються воєнні дії в інших куточках світу. Наш голос на міжнародній арені звучатиме непереконливо.

Гасло розвитку європейської політики 2022 ро­ку – своя сорочка ближче до тіла. Помітимо зневагу держав Європи до інтересів України. Кожен світовий лідер дбатиме про своє. Не варто ­розраховувати на підтримку старих друзів. Навіть прибалтійські партнери на де­який час відвернуться.

Катерина Соляник, астролог:

Січень 2021 (Главком). Військова агресія з боку східного сусіда, найімовірніше, не відбудеться.

Магдалена Мочіовські, мольфарка, фіналістка п’ятого сезону шоу “Битва екстрасенсів”:

Грудень 2021 (Обозреватель). Війна на Сході України продовжуватиметься, проте ситуація покращиться – території потроху почнуть повертатися під контроль Києва.

Січень 2022 (Факти ICTV). У 2022 році Москва не полишить своїх загарбницьких планів щодо України. Однак на повномасштабну війну в Кремлі не наважаться: “Не треба боятися ворога, бо він як той вовк. Якщо будемо його боятися, то краще в ліс не ходити. Ні холоду, ні голоду, ні війни не буде, повномасштабної війни”. Дефолту, енергетичної кризи чи нових протестів в країні не станеться.
Прогнози астрологів не відрізниш від новин на сатиричному сайті

У січні 2022 року сатиричне видання “Панорама” (аналог українського сайту “UaReview”) опублікувало новину із заголовком “Павло Глоба: Путін відкладе напад на Україну, поки Марс не вийде з Козорога”. І хоча в цьому разі цитати найвідомішого російського астролога цілком вигадані, пересічний читач, що вірить в астрологію, навряд чи відрізнить ці жартівливі “передбачення” від десятків інших прогнозів Глоби, приправлених астрологічними термінами.

А вже за кілька днів після виходу новини на сайті “Панорами” цей фейковий прогноз Глоби в ефірі федерального російського каналу всерйоз поширював військовий оглядач “Комсомольської правди”, цілий полковник у відставці Віктор Баранець. Звичайно, це, м’яко кажучи, не перший випадок, коли на російському телебаченні озвучили відверту маячню, але це хороша ілюстрація того, як легко й невимушено розходяться псевдонаукові тези на широку аудиторію.

Останніми роками астрологія в українських медіа занадто далеко вийшла за межі порівняно невинних гороскопів і стала підміняти думку військових експертів, економістів, медиків. В езотериків беруть розлогі інтерв’ю, де вони коментують війну на Донбасі, курс гривні та рекомендують недоведені способи лікування від коронавірусу.

You cannot copy content of this page