fbpx

Пройшло трохи часу і Зорян знову на заробітки поїхав. Але цього разу він вже не повернувся більше додому. Моя родичка, Інеса знала, що він мав іншу та їй не було як плакати бо мусіла все на собі тягти

Моя родичка, Інеса та Зорян познайомилися ще, коли ми разом навчалися в інституті. Вони так гарно дивилися разом та й здавалося підходили одне одному.

А після закінчення інституту вони побралися. Жили дружно, тільки грошей весь час не вистачало.

І Зорян вирішив поїхати за кордон. А за декілька днів до від’їзду чоловіка Інеса дізналася що знаходиться при надії.

Вона розповіла все Зорянові, чоловік їй сказав, що планів не змінюватиме і все ж поїхав. Звідти він майже Інесі не дзвонив, через свою матір все дізнавався.

Тільки вже після, дізнавшись що то дівчинка, він подзвонив до жінки і просто сказав, що він думав що то буде хлопчик, а дівчинка..якось так. Проте, Інесі ніколи було плакати, адже вона мусила сама ростити доньку.

Однак через два місяці Зорян все-таки приїхав. Він сам сказав що дочка буде називатися Вікторія.

Жінка не заперечувала, а навпаки була рада що він, повернувся. Йшов час, донечка підростала, і ось одного разу, коли чотирьохрічна Віка повернулася з прогулянки з татом то розповіла матері, як вони втрьох гарно час провели з тьотею Вікою.

І тоді Інеса все зрозуміла, чому чоловік захотів назвати їхню донечку цим іменем. Цій жінці було й боляче, але вона вдала, що нічого не знає.

Пройшло ще трохи часу і Зорян знову на заробітки поїхав. Але цього разу він вже не повернувся додому.

Жодного разу не дзвонив і грошей не вислав. Пізніше Інеса дізналася, що його там і не стало.

А Вікторія вже стала молодою красивою дівчиною. Вона мало що пам’ятала з дитинства, тому весь час питала у Інеси за тата.

Однак жінка нічого поганого їй не розповідала за Зоряна. Вона хотіла, щоб у дівчини про батька залишився гарний спогад.

Час від часу згадувала, про те як її коханий чоловік зрадив. Так вони жили удвох, не могла ні з ким розпочати ніяких стосунків.

І їй і доньці дуже часто снився Зорян, він у них просив пробачення постійно. І коли в один момент Інеса у душі пробачила чоловікові, то невдовзі познайомилася з Назаром, з яким невдовзі стала жити разом з донькою.

Вікторії теж сподобався дядько Назар. І як виявилось, його мрія завжди була мати доньку.

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page