Проллється грошовий дощ: астрологи обіцяють багатство 5 знакам Зодіаку наприкінці грудня

Телець

Серйозно поповнять свій бюджет Тельці. У них для цього є ціла низка чудових можливостей.

Перше, що вони можуть зробити – зібрати з усіх борги. Звичайно, це не дуже приємно нагадувати людині про обов’язок, але тут варто враховувати передусім свої інтереси.

Наступним кроком до багатства буде заробітна плата, не варто виключати її відчутне підвищення або компанію їй складе приємна у всіх відносинах і чесно заслужена премія. У жодному разі без грошей Тельці не залишаться.

Рак

За свою працелюбність отримають заслужену нагороду Раки. Вони не шукатимуть собі підробіток, просто тому, що робота сама їх знайде.

Перед святами вільного часу у них буде не так багато. Займатися справами доведеться з ранку і до вечора, але за це на них чекає непогана винагорода. У сумі із постійним заробітком виходить дуже непогана сума, якої цілком вистачить, щоб не замислюватися про гроші у зимові канікули.

Єдине, що варто пам’ятати Ракам, – збереження коштів, саме тому варто контролювати свої витрати і не носити з собою великих сум.

Терези

Важким стане наприкінці грудня гаманець у Терезів. Відбудеться це завдяки змінам посади, а також приємним новорічним заохоченням на роботі. У більшості своїй Терези зможуть зробити черговий кар’єрний ривок вгору і отримати пристойну премію.

Також додатковий дохід можна отримати з альтернативних джерел, наприклад, нерухомості. Тут можна непогано поповнити свій гаманець, особливо, якщо здавання в оренду буде на довгий термін, а внесена передоплата буде за кілька місяців.

Стрілець

Без особливих турбот зможуть поповнити свій фінансовий запас Стрільці. Їм не складно буде заробити достатньо коштів. У період канікул вони не рахуватимуть гроші і особливо про них не думатимуть. Зробити це вдасться не лише завдяки основній роботі.

Багато Стрільців знайдуть собі можливість підробити. Це може бути не просто заняття у вільний від роботи час, а цілком можливо хобі, особливо якщо Стрільці наділені творчими задатками.

Не варто боятися пробувати себе і в нових професіях, є такі, в яких більшість виходить з першого разу.

Водолій

Свій грошовий куш отримають наприкінці місяця Водолії. Насамперед вони можуть розраховувати на основний заробіток, який може чарівним чином, збільшиться не лише за рахунок індексації, але й завдяки понаднормовому роботі або виходу у вихідний день.

Допоможуть поправити бюджет і зроблені раніше вкладення, якщо це цінні папери. За ними можна отримати непогані дивіденди, а також вигідно продати.