fbpx
Життя

“Проміняв господиню дружину на ледащо коханку. Тепер пиріжки тільки сняться”

Навчився мити посуд, чекати сенсу немає. Повна раковина, нічого чистого, ні келиха, ні виделки. До тарілок все присохло, замочив. Прийшов з роботи голодним, закатав рукава і спершу все помити потрібно, перш ніж поїсти.

Та й що поїсти, це питання. в холодильнику конем грай. Включив чайник закип’ятити, щоб заварити Чейс. Раніше я і слова такого не знав. Раніше Маринчині розсольник, запах на весь будинок. Листкові пироги з різними начинками, мариновані реберця особливого приготування. Ууу, пальчики оближеш. Прийдеш з роботи, а на столі вже все накрито і вдома порядок, все виблискує.

Чому раніше цього не помічав? Думав, що крім готування і прибирання Маринці нічого не потрібно, то вікна, то посуд, то підлога, то прання здавалося замкнуте коло.

Познайомився з Оленкою, тією єдиною і неповторною. Ходила в мiнi спідниці, на підборах, яка відвідує салони краси, яка доглядає за собою.

Маринка салони не любила, жаліла часу і грошей, журнали не гортала, волосся не фарбувала. Але завжди була красивою і стрункою. Вдома в халаті і тапочках, а на вулицю в улюблених джинсах і кросівках.

– Я кохаю іншу жінку – сказав я тоді Маринці, яка збивала крем для торта, – І йду до неї! Я не хочу тобі брехати.

Маринка не обернулася. І я не побачив сліз, які покотилися по її обличчю.

Я хотів, щоб зі мною поруч була жінка, а не комбайн по господарству. Ось і закохався в Лєнку. Зате тепер сам мию посуд, перу і прасую сорочки, ще б їсти навчитися готувати, а то сняться Маринчині пиріжки.

Лєнка сидить зараз в кріслі, нігті розглядає з новим манікюром, мені хвалиться, та журнал гортає. А на дивані пів її гардеробу валяється, вибирала в чому на манікюр піти. А на журнальному столику чашки брудні з-під кави стоять.

Читайте також: «Тарас чекав мене сім років. Він снився мені, снився і чекав на небесах»

Ось і крутяться думки в голові, що проміняв господиню дружину на ледащо коханку. Хоч би “ноги не прозтягти”.

Щось занудило мене від усього цього, голодний. Піду макарони зварю.

Джерело.

You cannot copy content of this page