Гороскоп вірності для всіх чоловіків в залежності від знаків Зодіаку

Пропонуємо вам гороскоп вірності для всіх чоловіків в залежності від знаків Зодіаку.

Овен: єдність та боротьба протилежності

Овен є завойовником. І цим сказано багато. Якщо вам вдалося по-справжньому закохати в себе і утримати увагу Овна, ви не перший день разом і є плани на сім’ю, можете розраховувати, що він буде вірним чоловіком і чудовим батьком. Але ймовірність того, що пошуки нових цілей в ньому рано чи пізно дадуть про себе знати, все ж є.

Телець: приклад вірності

Тельці дуже спокійні і навіть певною мірою замкнуті. Вони довго йдуть до серця коханої, а ставлячи за мету – домагаються її всіма можливими шляхами, і якщо вже вирішують одружитися, то це на століття. По праву Тельця можна назвати найвірнішим знаком Зодіаку!

Близнюки: постійні тільки в своїй мінливості

Щоб знайти підхід до чоловіка-Близнюка, потрібно зловити його настрій і характер. Цей тип чоловіків швидко загоряється пізнанням нової дівчини, потім швидко перегорає і або відправляється на пошуки нової, або, зважуючи за і проти на користь цієї дами, пов’язує себе узами шлюбу.

Рак: 100 причин, чому винен не він

Дивно, але Рак у відносинах проявляє багато самолюбства й егоїзму. Він завжди робить те, що йому хочеться, і завжди має 100 причин, чому навіть у власній зраді винен не він, а його половинка. Раки найчастіше стають серйознішими після 35, до цього рубежу ведуть досить безладне життя в плані взаємин із протилежною статтю.

Лев: обирає найкращу

Ви очікуєте, що найбільш самозакоханий знак буде найбільш гулящим? А ось і ні. Леви, вибираючи собі супутницю, роблять акцент на тому, що вона повинна бути кращою. І якщо вже вони зупинили свій вибір на комусь, то залишаються вірними до кінця. Причиною для зради може бути тільки той факт, якщо його партнерка починає будувати кар’єру успішніше, заробляти більше або бере на себе роль глави в парі.

Діва: все криється в звичках

Ще один із найвірніших знаків, поряд із Тельцем і Левом, проте його відданість відносинам криється в його звичках. Справа в тому, що Діва – найбільш акуратний і уважний до себе знак. Відносини на стороні будуть просто неприємні з точки зору небезпеки для здоров’я і пліток, що зашкодять репутації. Крім того, Діви далекі від «казкового принца» в момент залицяння, тому витрачати сили на «танці навколо багаття», щоб звернути на себе увагу потенційної нової пасії, просто їм не цікаво. Є більш важливі справи!

Терези: «спаляться» на брехні

Терези – один з нечисленних надійних партнерів не тільки в шлюбі, але і в дружбі, і в бізнесі. Вони цінують відданість і вірність і намагаються відповідати взаємністю. Все, що потрібно чоловікові-Терезам, це постійне схвалення і похвала. Якщо ви будете давати знати, що вони все роблять правильно – він буде відданий вам до кінця. Крім того, якщо навіть у Терезів трапиться адюльтер, він сам не зможе з цим жити і все розповість своїй половинці.

Скорпіон: душа і плoть

Скорпіони –  найбільш невірний знак Зодіаку. І все тому, що в пристрасному тілі, спраглому до пригод, живе чуйна душа, яка жадає дати стабільність і вірність своїй родині. Тому найчастіше зради Скорпіона носять поривчастий характер і не мають під собою нічого серйозного. Але кому хочеться з цим миритися?

Стрілець: все ясно без слів!

Найсумніша невірність – якраз у Стрільців. Цей знак Зодіаку в принципі розцінює відносини. Азарт. Завоювання.  Стрільці живуть поривом пристрасті, намагаючись спробувати якомога більше. Але приходять до того, що ідеалу немає, і одружуються на першій, хто попадеться під руку в потрібний момент. У сім’ї (яку частіше створюють пізно) зберігають вірність, тому що розчаровані відсутністю високих ідеалів. Однак є рідкісний різновид Стрільця, який вміє направити свою  енергію в творче русло, тоді відносини не страждають від його неприборканих зрад.

Козеріг: вірний до мозку кісток

Козеріг – дуже простий знак, йому не потрібні новації, таємні натяки, якісь витончені способи спокушання. Якщо ви йому подобаєтеся, він буде діяти просто, за стандартною схемою. У сім’ї також є прямолінійним і працьовитии, здатним на жертви. Все, що йому потрібно – щоб партнер, як і він, постійно працював над відносинами.

Водолій: вітер свободи

Водолій дуже суперечливо поводиться в парі. З одного боку, це досить вірний знак, який, вибираючи собі пару, робить це раз і назавжди. Найчастіше Водолій – однолюб, але в певний момент у ньому може щось перемкнути. Він раптом усвідомлює, що його занадто прив’язали до побуту, і він піде дуже несподівано. Водолії зраджують рідко, тому що вважають за краще спочатку ставити крапку в попередніх відносинах.

Риби: романтик для сім’ї

Риби – той рідкісний знак серед чоловіків, які здатні на щиру романтику. Саме Риби можуть читати вам вірші і робити це із задоволенням. У родині Риби відрізняються ніжністю, надійністю і вірністю. Але є ризик – у будь-який момент їхнє тихе життя може дати тріщину, якщо в нього втрутиться негайна пристрасть. Тоді й не пощастить їхнім дружинам, хоча, з іншого боку жити з яскравою і цікавою людиною завжди весело – можна захоплюватися разом з нею і доповнювати один одного.

Читайте такожЕтикет їжі: дізнайтеся, як красиво їсти

Джерело.