fbpx

Пророцтво на 2022 рік: що нас очікує і як зміниться світ

Пророцтва на кожен новий рік допомагають нам правильно оцінювати свої можливості. Настав час дізнатися про думку експертів щодо того, як зміниться світ у ці дванадцять місяців.

Пророкування астрологів на 2022 рік

Загалом астрологи вважають, що 2022 рік буде досить рядовим, але з деякими вкрай незвичайними явищами та подіями. Кожен, хто шукає спокій та комфорт, зможе частково здійснити свої бажання. Тим же, хто намагається суттєво змінити своє життя, шукає пригод та яскравих емоцій, доведеться пам’ятати про те, що за все необхідно платити свою ціну. Просто так наші небесні покровителі не допомагатимуть нам.

Павло Глоба та інші астрологи наголошують на важливості одного нетривалого періоду. Йдеться про відрізок часу з 4 лютого до 29 квітня. В цей час не буде жодної ретроградної планети. Цей період краще присвятити найважливішим справам із усіх можливих. У жодному разі не сидіть без діла, якщо хочете змінити своє життя.

Передбачення нумерологів на 2022 рік

2022 – це три двійки. 2+2+2=6. Світом правитиме Шістка. З нумерологічного погляду рік буде вкрай незвичайним і врівноваженим, тому що три двійки ідеально поєднуються один з одним.

Попередній рік із шісткою на чолі був 2013. Людиною року був визнаний Папа Франциск, хоч його дії і були піддані критиці. Також у 2013 році сталося багато природних катаклізмів та конфліктів між країнами. Це означає, що історія може повторитися. Продовжить різко змінюватись клімат, з’являться нові проблеми, що потребують негайного реагування. Очікуються інформаційні війни та плітки у вищих колах суспільства.

Щодо звичайних людей, далеких від влади, грошей та політики, то на них чекає відносний спокій. Великих потрясінь не повинно бути, але розслаблятися все одно не варто, адже зараз вкрай незвичайна обстановка.

Пророцтва Ванги на 2022 рік

Ванга небагато говорила про цей час, але з її слів можна зрозуміти, що цей рік буде дуже важким. Важким він виявиться у всіх можливих сенсах, зате ми зможемо багато чого навчитися. Усі можливі перепони та проблеми стануть початком чогось позитивного.

Загалом віщунка вважала, що в 2022 році світова політична обстановка стане лише гострішою і незрозумілішою. Зруйнуються деякі союзи, але створяться нові. Люди ще ближче підійдуть до розуміння того, що миром мають правити не гроші, а кохання. Нам доведеться вийти на новий духовний рівень.

Пророцтва Нострадамуса на 2022 рік

Нострадамус про 2022 теж говорив небагато. Його прогнози стосувалися фінансів. Він сказав, що найбільша сила звалиться. Можливо, це варто трактувати як обвал долара чи Євро чи ослаблення Китаю.

Також французький віщун говорив, що приблизно в цей час мають початися сильні природні катаклізми в Європі. Фактично, вони вже почалися, тому або він прогадав з датами, або на Європу чекає щось гірше, ніж те, що відбувалося з природою в 2021 році.

You cannot copy content of this page